facebook
preloader picture

Про клініку

Наша клініка пропонує комплексне стоматологічне лікування як для дорослих, так і для дітей.

Про клініку

Втілити мрію пацієнта в реальність – це не просто робота для нас, це наші мета і хобі.

Використовуючи сучасні концепти, досвід і передові технології – ми можемо втілити в життя Ваші найсміливіші мрії!

Ми – стоматологічна клініка, що спеціалізується на терапевтичному лікуванні, пародонтології, імплантації, хірургії, ортодонтії, естетичній реабілітації на природних зубах і зубних імплантатах.

Центр з повним стоматологічним рішенням, новітнім обладнанням та використанням кращих технологій, де ми можемо надати всі варіанти лікування в одному місці під одним баченням.

Стоматологія «Oblstomat Clinic»

Це не просто комплекс послуг, що надаються для пацієнтів різного віку. Це комфортна і затишна атмосфера, повна уваги, турботи і розуміння.

Ми звикли приділяти увагу кожній дрібниці, тому крім висококласних фахівців і обладнання, ми завжди віддаємо належне атмосфері: ввічливий персонал та приємна музика допоможуть зробити перебування в клініці комфортнішим.

Наші пацієнти відчувають себе комфортно

Ми обладнані спеціальними місцями для паркування, так що вам точно не потрібно буде замислюватися про те, де залишити своє авто.

Ми робимо все для комфорту пацієнта.

Під час лікування, доктор буде працювати, а ви будете відпочивати.
Після завершення сеансу ви отримуєте повний набір рекомендацій і повне розуміння подальших дій.

Безпека клієнтів – це один з постулатів нашого бізнесу.

Для її підтримки у нас впроваджено ряд процедур і бізнес-процесів:

Засоби дезінфекції в стоматології “Oblstomat Clinic” відповідають європейським стандартам, вони здатні знешкодити всі відомі віруси і мікроби. Весь інструмент проходить багатоступеневу процедуру дезінфекції та стерилізації з використанням професійного обладнання.

Стерильний інструмент упаковується в одноразову стерильну упаковку, оснащену індивідуальним індикатором якості стерилізації. Упаковка з інструментами розкривається доктором в присутності пацієнта перед лікуванням.

ПРИВАТНА ПРАКТИКА

Постійна турбота про пацієнтів

Використання новітніх технологій

Оптимізація бізнесу

15 років безперервної оптимізації

Ми постійно розвиваємо наш бізнес

Команда спеціалістів

Наші лікарі викладають в ЗДМУ

Професійна, дружна команда

Стерилізаційне обладнання

Стерилізаційна є одним з найбільш відповідальних кабінетів в клініці. У ньому знаходиться комплекс обладнання для очищення, упаковки та стерилізації інструментів. Якісне проведення дезінфекції, очищення та стерилізацію інструментарію ми вважаємо одним з основних факторів успіху стоматологічних втручань.

Лише за умови дотримання стерильності і правил обробки інструментів можна уникнути перенесення інфекції. Більшість інструментів вимагає особливого догляду. Ми отримуємо ефективні результати завдяки комплексному об’єднанню сучасного обладнання та ефективних розчинів. У клініці функціонує сучасна стерилізаційна. Інструментарій пакується в одноразові пакети з допомогою пакувальної машини. Після цього інструменти підлягають стерилізації в автоклаві (паровим методом) або в сухожаровій шафі. Якість стерилізації контролює комп’ютер і індикатори, а всі стерильні пакети відкриваються в присутності пацієнта.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Тут Ви можете записатися на прийом на будь-який зручний для Вас час.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

!
!
!
!
Відмінити
Оберіть лікаря
Оберіть необхідного фахівця для подальшого запису до нього на прийом.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

!
!
!
!
Відмінити
Style switcher

Choose color style