facebook
Ми допоможемо знайти
Що Ви шукаєте?
Діагностика

Діагностика & консультація

Кожен новий спільний шлях із пацієнтом починається з правильного планування. Ми знайомимося, проводимо огляд та діагностику, фотопротокол. Виявляємо Ваші побажання стосовно зубів, усмішки, та складаємо план лікування.

Оblstomat Сlinic – це комплексний підхід та командна робота. Наш алгоритм роботи – максимальна увага на кожному етапі лікування.

Фотопротокол – невід'ємна частина нашого життя

Фотографії мають високу інформативну цінність. Фотосупровід усіх етапів лікування вирішує безліч завдань, серед яких діагностика, мотивація пацієнта, порівняння, контроль послідовності лікування. Також правильно виконаний фотопротокол допомагає при відтворенні зубів у лабораторії.

Ми приділяємо особливу увагу візуальної складової під час планування будь-якого лікування. Фотопротокол супроводжує усі види стоматологічних робіт. Перші знімки ми робимо на первинній консультації для планування лікування.

Фотопротокол також допомагає досягти найвищих естетичних результатів. Це особливо важливо при комплексній реабілітації здоров’я ротової порожнини. Ми не тільки створюємо усмішку, яка гарна. Ми доповнюємо Ваш образ і змінюємо Вашу зовнішність на краще.

Фотографії допомагають нам за плануванням, візуалізацією 3d-моделювання посмішок. Також фотопротокол допомагає при комунікації з пацієнтом. 

Ми плануємо та документуємо кожен етап лікування. До, під час маніпуляції та обов’язково після.

Запишіться!

Напишіть нам

    Стоматологія Косметологія