facebook
Ми допоможемо знайти
Що Ви шукаєте?
Ортодонтологія

Міобрейс

Що таке Myobrace?

Система Myobrace спеціально створена для щадного та безпечного коригування неправильного прикусу та інших причин порушень аномалій форми щелепи.

Корекцію ортодонтичних відхилень можна проводити під час сну. Міобрейс виправляє положення язика, вирівнює зубний ряд та розширює щелепу. Це знімна ортодонтична конструкція для дітей від 3-х років.

Апарат усуває такі аномалії, як скупченість зубів при вузькій щелепі. Трейнер можна носити діткам від трьох років. Але кожен випадок індивідуальний, детально за Вашою ситуацією вам розповість стоматолог на консультації.

Для чого потрібний Myobrace?

За допомогою Міобрейсу можна позбавити малюків від дитячих звичок та аномалій:

  • Смоктання пальців та пустушок; дихання ротом замість носа;
  • Неправильне положення мови;
  • Мовні дефекти;
  • Аномальне положення нижньої щелепи.

Також за допомогою міобрейсів можна скоригувати ковтальний рефлекс, який у деяких малюків сформувався не повністю. У підлітковому віці міобрейси застосовують для вирівнювання одиничних зубів чи корекції скученості при недостатній ширині щелепи.

Які переваги системи?

Крім стоматологічної корекції каппа міобрейс сприяє правильному анатомічному розташуванню гайморових пазух, які знаходяться відразу над корінням зубів – це сприяє виробленню навички правильного дихання носом.

Також система забезпечує правильне розташування носової перегородки дитини, що впливає якість дихального процесу та позбавить патологій дихальної системи надалі.

Апарат коригує правильне розташування альвеолярних відростків, у яких формуються нові зуби (постійні).

Косметичний ефект використання трейнерів – запобігають появі щілини між передніми різцями.

Які є протипоказання?

Протипоказанням до носіння трейнерів є дефект дихальної системи, сильні анатомічні дефекти. Перед рішенням використання даної ортодонтичної конструкції для дитини необхідно обстежити у лор-лікаря.

Наші стоматологи Вам детально розкажуть про Міобрейс та важливу інформацію щодо його носіння.

Важливо пам’ятати, що під час носіння апарата дитина має мовчати. Посадіть його перед телевізором чи читайте книжки. Необхідно забезпечити максимальний спокій під час корекції зубів. Поясніть малюкові, що ви граєте в мовчанку або подібну гру – він не розмовлятиме.

Ефективність дії апарату досягається за рахунок зниження тиску щелепних м’язів на зубний ряд: поступово зуби вирівнюються та закріплюються у новому положенні.

Детальну інформацію про Міобрейс та ортодонтичне лікування Ви можете отримати на консультації у наших фахівців.

Запишіться!

Напишіть нам

    Стоматологія Косметологія