facebook
Ми допоможемо знайти
Що Ви шукаєте?
Седація

Лікування уві сні

Відсутність занепокоєння і страху

Це одне з найважливіших принципів безпечного лікування зубів, особливо у випадку з пацієнтами, що страждають на гіпертонію і серцево-судинні захворювання, а також для маленьких дітей, тим хто панічно боїться і для людей у ​​кого виражений блювотний рефлекс.

Застосування такого простого і популярного в усьому світі методу, як седація, дає можливість лікарям-стоматологам підвищити якість своєї роботи і зробити прийом комфортним для пацієнта.

Лікування уві сні або масочна седація – легкий спосіб пережити складне і довге втручання непомітно. Ви будете відпочивати, а самі неприємні подробиці залишаться за кадром і ви про них просто не згадаєте.

У разі страху при вигляді крові, стоматологів або якщо одна думка про те, що будуть щось робити, призводить до панічної атаки, ви можете висловити таке побажання свого лікаря. У разі довгої і складної операції доктор сам вам запропонує подібну послугу, щоб ви могли комфортно перенести прийом.

Седація в стоматології

Седація в стоматології – це ведення пацієнта в стан повного спокою і легкого сну. Після неї не потрібна тривала реабілітація.

Лікування, імплантація зубів під седацією обов’язково проводиться в комплексі з місцевою анестезією, так як сама по собі седація не є знеболенням. При її проведенні зберігаються всі життєво важливі рефлекси і функції організму, а також здатність людини реагувати на прохання лікаря. Пацієнт легко вводиться в подібний стан і швидко з нього виходить.

Страх стоматологічного лікування досить поширена проблема в Україні, і найнебезпечніше її наслідок – це повна втрата здоров’я порожнини рота, аж до руйнування всіх зубів. Коли подібний пацієнт все-таки доходить до лікаря, йому вже потрібно комплексне відновлення зубних рядів і лікування ясен. Подібні ситуації виключені, оскільки лікування зубів людям, що страждають на дентофобію, проходить під седацією.

Седація – це стан спокою і повного розслаблення, в якому знаходиться людина під впливом анестезії. Цей метод підходить дітям і дорослим, які відчувають страх перед стоматологічним лікуванням, вразливим людям, які не бажають мати неприємні спогади від візиту до лікаря, пацієнтам з вираженим блювотним рефлексом, при удалениях зубів різної складності, при імплантації зубів і інших різних стоматологічних маніпуляціях.

Запишіться!

Напишіть нам

    Стоматологія Косметологія