facebook
Ми допоможемо знайти
Що Ви шукаєте?
Пародонтологія

Пародонтологія

Що таке пародонтит?

Пародонтологія – це напрям стоматології, який займається діагностикою, профілактикою і лікуванням тканин, що оточують і утримують зуб в кістці.

Симптоми захворювання тканин пародонту: 

  • кровоточивість ясен; 
  • набряклість і почервоніння ясен; 
  • неприємний запах з рота; 
  • рухливість зубів; 

Мікроби, що викликають запалення в порожнині рота, також можуть спровокувати захворювання багатьох внутрішніх органів. 

Лікування пародонтиту починається з визначення точного діагнозу, а також з’ясування причини виникнення захворювання. Дуже часто до лікування залучаються спеціалісти інших галузей стоматології (хірурги, ортодонти). Ми підходимо до лікування пародонту враховуючи причини її виникнення, та намагаємось ліквідувати або зменшити фактори що викликають захворювання. Своєчасне та комплексне лікування дає можливість зберегти зуби та відновити їх функцію.

Професійна гігієна

Видалення зубних відкладень – невід’ємний етап при лікуванні пародонтиту. Ця процедура усуває фізичні перешкоди (наліт і камінь), що не дозволяють яснам відновити колишнє положення і щільно охопити зуби.

Медикаментозне лікування

У розвинутих стадіях пародонтиту необхідне також призначення медикаментів усередину. Тільки після діагностики та за призначенням лікаря.

PRF-плазмотерапія

PRF – Platelet Rich Fibrin – збагачений тромбоцитами фібрин, який отримують з крові пацієнта шляхом її обробки на спеціальній центрифузі.

Це – ін’єкції в ясна PRF, тобто аутоматеріалу, при введенні якого в організм неможливий розвиток будь-яких алергічних або інших негативних побічних реакцій. Крім того, для його утворення НЕ застосовуються додаткові реагенти (!), а лише використовується спеціальний режим обробки крові в апараті. Отже, цей матеріал повністю біосумісний з організмом, з якого був отриманий. Основною його складовою є тромбоцити (клітини крові), які є багатим джерелом різних факторів росту, необхідних клітинам організму для їхнього відновлення.

Хірургічне лікування

У разі коли запалення поширилося глибоко на кісткові тканини, виникає необхідність хірургічного втручання.

SRP-терапія - пародонтальна терапія

Основна мета пародонтальної терапії – видалення м’яких і твердих над- і підясневих зубних відкладень для припинення розвитку і прогресування захворювання, зняття зубних відкладень за допомогою ультразвуку і механічно, а також вирівнювання поверхні кореня пародонтологічними кюретами. Ця процедура є базовим методом лікування пародонтиту легкої і середньої тяжкості, і початковий етап лікування пародонтиту важкого ступеня тяжкості. Численні дослідження підтверджують ефективність SRP для зменшення глибини кишень і зняття запалення пародонту.

Запишіться!

Напишіть нам

    Стоматологія Косметологія