facebook
Ми допоможемо знайти
Що Ви шукаєте?
Хірургія

Зуби мудрості

Чи потрібно проводити видалення зуба мудрості?

«Вісімки» часом прорізуються в ротовій порожнині так, що кардинальним чином заважають нормальному росту зубів поруч. Часто видалення зубів крайнього ряду пов’язано з їх руйнуванням, коли в роті залишається лише зруйнована частина від зуба. Це прямий розсадник інфекції, що призводить до карієсу і суміжних стоматологічних захворювань, включаючи періодонтит. Тому зруйновані зуби мудрості рекомендовано видаляти.

Щоб уникнути сильних зубних болів віддають у вухо і сильної набряклості щоки, потрібно вчасно подбати про видалення зуба мудрості.

Основні причини для видалення "Вісімок"

  • Неправильне положення. Коли зуб лежить з горизонтальним нахилом. Для протезування він не годиться, тому зберігати його зовсім не обов’язково.
  • Відсутність простору для сусідніх зубів. Коли «вісімка» стає перепоною для нормального прорізування сусідніх зубів, вона підлягає видаленню. В іншому випадку є ризик зсуву зубного ряду і деформація всього прикусу.
  • Перікорніт. Це запалення капюшона, яке найчастіше розвивається через своєчасно не видаленого зуба мудрості. Коли частина коронки «вісімки» покрита слизовою оболонкою, так званим капюшоном, по нього можуть потрапляти патогенні мікроорганізми. Тому видалення такого зуба є важливим для здоров’я всієї ротової порожнини.

Ми рекомендуємо видалення 8х зубів уві сні. Це дуже зручно і комфортно для пацієнта. Детальніше про видалення уві сні Вам розповість лікар на консультації.

Запишіться!

Напишіть нам

    Стоматологія Косметологія