facebook
Ми допоможемо знайти
Що Ви шукаєте?
Лікування зубів

Планування майбутньої посмішки

Цифрові технології в стоматології

Цифрові технології вже застосовуються в багатьох галузях медицини, в тому числі і в стоматології. 

Ми постійно в лікувальній практиці застосовуємо 3D візуалізацію зубів, яка дає можливість лікарям у цифровому вигляді отримати тривимірну модель зубних рядів, щелеп та кісток черепа. 

Також це дуже цікаво для пацієнта, коли лікар на цифровій моделі показує, яка ситуація із зубами у клієнта. Це допомагає покращити комунікацію між пацієнтом та лікарем.

3D сканування

3D сканування дозволяє оглянути стоматологу навіть важкодоступні зони в ротовій порожнині. Використання сканера є оптимальним і ефективним методом діагностики.

Комп’ютерне 3D-моделювання є найсучаснішим методом у зубній ортопедії. Воно включає в себе технології CAD/CAM. Ще на етапі моделювання пацієнт може побачити, як виглядатиме його нова посмішка. Використовуючи сучасні концепти, досвід і передові технології – ми можемо втілити в життя Ваші найсміливіші мрії. 

Ми – стоматологічна клініка, що спеціалізується на терапевтичному лікуванні, пародонтології, імплантації, хірургії, ортодонтії, естетичній реабілітації на природних зубах і зубних імплантатах.

Запишіться!

Напишіть нам

    Стоматологія Косметологія