facebook
Ми допоможемо знайти
Що Ви шукаєте?
Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія

Стоматологія Oblstomat Clinic надає повний спектр стоматологічних послуг європейського рівня. У нашій клініці приділяється особлива увага дитячої стоматології. 

Дитяча стоматологія «Oblstomat clinic» піклується про настрої своїх маленьких пацієнтів і досвідчений дитячий стоматолог нашої клініки перетворить процес лікування в захоплюючу гру.

Регулярний огляд порожнини рота малюка у стоматолога – необхідний

Якщо не боротись із захворюваннями молочних зубів, то вони випадають занадто рано, що в майбутньому веде до проблем з прикусом і зубним рядом.

Хворий зуб є джерелом інфекції, яка крім власне молочного зуба, вражає зачатки корінних зубів, заважаючи їх нормальному розвитку.

Крім того, інфекція, що знаходиться в ураженому зубі може поширюватися по всьому організму, вражаючі не тільки зуби, але і кістку щелепи, травну систему, дихальні органи, нирки тощо.

Седація допоможе зробити цей процес більш зручним для дитини.

Коли рекомендована седація?

Особливо рекомендовано проводити седацию під час перших відвідин стоматолога, для того щоб уникнути негативного досвіду і створити для дитини позитивний образ лікаря. 

Також седація рекомендується при тривалому лікуванні більше 40 – 50 хвилин. Для дитини складно висидіти стільки часу, тому розслаблення і заспокійливу дію благотворно вплине як на його стан, так і на процес лікування. У разі підвищеного блювотного рефлексу даний метод також є особливо дієвим.

Детальну інформацію ви можете отримати на консультації у нашого фахівця. Своєчасне звернення до дитячого стоматолога, подарує вашій дитині не тільки гарну посмішку і гарний настрій, а й міцне здоров’я.

Запишіться!

Напишіть нам

    Стоматологія Косметологія