facebook
Ми допоможемо знайти
Що Ви шукаєте?
Ортодонтологія

Елайнери

Що таке естетична стоматологія?

Естетична стоматологія – це насамперед прагнення людини бути привабливою, тому не дивно, що ортодонтичні послуги – одні з найпопулярніших у нас.

Технологія лікування елайнери – це лікування знімними каппами для виправлення зубного ряду та прикусу без брекетів.

Елайнери – це інноваційний підхід з високотехнологічним виробництвом із прозорого гіппоалергенна полімерного матеріалу спеціальних лікувальних кап для корекції прикусу і вирівнювання зубів. Елайнери – це комфортно, естетично та ефективно.

За допомогою м’якого і постійного тиску на структуру щелепи є можливість виправити різні варіанти аномалій і порушень зубного ряду. Термін лікування залежить від ситуації, але носити їх необхідно 20-22 години на добу, з перервою на прийом їжі і чищення зубів.  

Завдяки постійному носінню елайнерів і відбувається м’яке та непомітне по відчуттях зміщення зубного ряду в потрібному напрямку.

Індивідуальне лікування

Для кожного пацієнта, який звертається до нас, лікування призначається індивідуально.

Оскільки кожен випадок порушення зубного ряду або ж аномалії є індивідуальним, для цього спеціально за допомогою 3D моделювання, діагностики, знімків і зліпків зубної щелепи створюються капи і визначається термін лікування і план.  Завдяки цьому досягається висока точність прогнозованого результату.

На основі 3D моделі створюються капи в лабораторії і там же виготовляються.  Матеріал елайнеров – прозорий еластичний, інноваційний, гіпоалергенний.

За допомогою технологій – моделюється система лікування, а також і візуальне зміна зубного ряду, в процесі чого можна бачити кінцевий результат.

Запишіться!

Напишіть нам

    Стоматологія Косметологія