facebook
Ми допоможемо знайти
Що Ви шукаєте?
Імплантація

Імплантація

Що таке імплантація?

Протезування на імплантатах дозволяє зберегти здоров’я зубів і уникнути їх препарування, адже коронка кріпиться на «штучні корені» – імпланти, а не на зточені сусідні зуби. Імплант не відрізняється від справжнього зуба. Імплантація відновлює 100% функціональність та естетику.

Переваги протезування зубів на імплантатах:

▫️збереження сусідніх здорових зубів;

▫️коронки візуально не відрізняються від справжніх зубів;

▫️протезування на імплантах володіють високою функціональністю;

▫️не викликає роздратування і хвороби ясен;

▫️не викликає незручностей при прийомі їжі.

Складові частини імплантів

Імплантація – це унікальна за своїм змістом і наслідками технологія протезування, за допомогою якої ми отримали можливість відновлювати втрачені зуби без шкоди для сусідніх. 

Зубні імпланти складаються з наступних елементів:

  • Імплантант зуба. Виготовлений з гіпоалергенного сплаву, встановлюється в щелепу і замінює корінь зуба.
  • Абатмент. Перехідник між имплантом і коронкою, або, іншими словами, – опора. Матеріалом для його виготовлення служить титан або циркон.
  • Коронка. Ортопедичне частина, що імітує зуб, виготовлена з кераміки або діоксиду цирконію, яка встановлюється на абатмент.

Незалежно від стану Ваших зубів

у всіх випадках є можливість використовувати один простий і безвідмовний метод – імплантація і відновлення зуба за допомогою коронки, яка одягається на імплант.

Для початку до цієї процедури необхідно підготуватися. Пацієнту потрібно пройти обстеження на предмет різних особливостей, захворювань, які могли б перешкодити успішної процедури імплантації. У сучасній стоматології не зустрічається велика кількість протипоказань до цього методу, тому, найчастіше, виходячи з результатів первинного огляду і панорамного знімка, пацієнту відразу пропонують отримати бажану «голлівудську посмішку».

Запишіться!

Напишіть нам

    Стоматологія Косметологія