facebook
Ми допоможемо знайти
Що Ви шукаєте?
Професійна гігієна

Професійна гігієна

Професійна гігєна зубів

Ваша посмішка — це ваша візитна картка. Коли ви впевнені у собі, посміхаєтеся, то без слів говорите оточуючим про те, що щасливі та готові до нових звершень.

Якість вашої посмішки та здоров’я зубів, залежить і від гігієни ротової порожнини. Це не лише про щоденний самостійний догляд, це і про відвідування стоматолога раз на півроку. Уявіть собі, професійний догляд за вашою посмішкою це максимально комфортно, а головне – яскравий результат.

Ems професійна гігієна — важлива процедура для профілактики багатьох стоматологічних захворювань. Ми рекомендуємо проводити професійну гігієну раз на півроку. А за індивідуальних рекомендацій лікаря, який знає усе про стан вашого здоров’я, можливо і частіше. 

Професійний догляд за посмішкою допоможе підтримувати ваше здоров’я і здоров’я вашої ротової порожнини у відмінному стані. Професійний догляд за зубами в нашому житті має величезне значення і з медичної точки зору, і соціальної.

Як зберегти здоров'я зубів?

Дотримуючись простих правил догляду за ротовою порожниною, Ви і ваші близькі зможете зберегти здоров’я зубів на все життя.

✔️Перше правило: чистіть зуби не менше 2 разів на день.

✔️Друге правило: використовувати зубну нитку щодня.

✔️Третє правило: регулярно (не рідше 2 разів на рік), а якщо ви проходите ортодонтичне лікування – кожні 3-4 місяці, відвідувати лікаря-стоматолога для консультації з оглядом та проведення процедури професійної гігієни. 

Щоб знизити ризики, пов’язані з поганою гігієною, необхідно регулярно відвідувати стоматолога та робити професійну гігієну. Планові візити до стоматолога – необхідні. Турбота про зуби і ясна так само важлива. 

Дітям і дорослим потрібен догляд за зубами та регулярно чистити зуби, а також своєчасне лікування. Ми піклуємось про Ваше здоровʼя та усмішку.

Запишіться!

Напишіть нам

    Стоматологія Косметологія