facebook
Ми допоможемо знайти
Що Ви шукаєте?
Дитяча стоматологія

Лікування уві сні

Що таке лікування уві сні (медикаментозний сон)?

Цей метод так і називається – «лікувальний засіб під час сну». 

Дія препаратів відрізняється від традиційного медичного наркозу. Ці речовини вважаються найбезпечнішими серед тих, які коли-небудь застосовувалися для занурення пацієнта в медичний сон.

Такі препарати повністю виводяться з організму, не викликають звикання і не накопичуються. Медикаментозний сон ефективний при лікуванні як маленьких, так і дорослих пацієнтів.

Дуже часто фахівці нашої клініки використовують таке лікування уві сні для проведення лікування у маленьких дітей і молодших школярів, адже їм складно витримати тривале лікування або видалення зуба.

Коли потрібно використовувати лікування уві сні?

Ми рекомендуємо батькам розглянути можливість лікування зубів у дітей уві сні, адже малюки не завжди розуміють мету і необхідність лікування. Деякі з них непосидючі і не виносять монотонності. 

Діти шкільного віку набагато легше сприймають стоматологічні процедури. Але, якщо дитина сильно налякана або дуже активний, йому буде важко спокійно посидіти в стоматологічному кріслі, поки стоматолог буде лікувати зуби.

Утримувати дитини силою під час лікування зубів теж не можна – це може налякати його ще більше і травмувати психологічно.

У таких випадках ми рекомендуємо використовувати лікування уві сні. Лікування пройде без стресу для дитини, а лікар зможе легко, якісно і швидко виконати свою роботу.

Як подолати страх стоматолога?

Багато дорослих людей страждають дентофобіей – боязню стоматологічного лікування. Подолати цей страх допоможе хороший фахівець. 

Більше 90% пацієнтів, які раніше боялися стоматологів, після спілкування з лікарем позбулися цієї фобії і погоджуються лікувати зуби навіть без медикаментозного сну. Ну а решта 10% успішно лікують зуби за допомогою стоматологічного лікування уві сні . 

Лікування уві сні підходить як для маленьких пацієнтів, так й для самих дорослих. Це забезпечує комфорт, спокій та приємні емоції від відвідування клініки.

Стоматологія «Oblstomat Clinic» – це не просто комплекс послуг, що надаються для пацієнтів різного віку. Це комфортна і затишна атмосфера, повна уваги, турботи і розуміння.

Ми звикли приділяти увагу кожній дрібниці, тому крім висококласних фахівців і обладнання, ми завжди віддаємо належне атмосфері: ввічливий персонал та приємна музика допоможуть зробити перебування в клініці комфортнішим.

Запишіться!

Напишіть нам

    Стоматологія Косметологія