facebook
Ми допоможемо знайти
Що Ви шукаєте?
Лікування зубів

Лікування зубів

В основі нашої філософії бажання прищеплювати культуру догляду за зубами з дитинства, щоб запобігти страху лікування в майбутньому. 

Довіра та дружні стосунки з найменшими пацієнтами допомагають провести лікування максимально ефективно та без сліз.

Карієс в дітей

Молочні дитячі зуби так само, як і постійні зуби у дорослих, піддаються різноманітним стоматологічним захворюванням. 

Найчастіше вони страждають від карієсу, періоститу, пульпіту, неправильного прикусу, періодонтиту.  За наявності перших ознак цих хвороб варто звернутися до дитячого стоматолога.

Одна з найпоширеніших стоматологічних патологій, з якою стикаються пацієнти різного віку, — карієс. 

Медична статистика стверджує, що до цього захворювання піддається понад 98% населення планети.

Карієс викликає руйнування зубних тканин та гниття, що провокує утворення дірок, критичних деформацій і навіть повну роздільну здатність зубів. 

Офіційно причиною карієсу зубів у дітей вважається недотримання належної гігієни ротової порожнини, неправильне харчування, активне розмноження мікробів на поверхні зубів, а також дефіцит фтору.

«Пляшковий карієс»

Карієс діагностується практично у всіх дітей.  Саме тому стоматологи вважають цю недугу найпоширенішою серед хронічних дитячих захворювань.

Карієс молочних зубів у дітей молодшого віку розвивається через зловживання напоями з високим вмістом цукру (соки, молочні суміші).  Його друга назва – «пляшковий карієс». 

Харчуючи цукром, бактерії активно розмножуються в ротовій порожнині та викликають появу чорних плям на зубах, а потім і поступове їхнє руйнування.

Ми адаптуємо дітей до стоматологічного лікування. Для цього необхідно регулярно приходити на професійні огляди до стоматолога, що маленький Пацієнт звикав до атмосфери та лікаря, це дуже позитивно відображається на лікування.

Щоб лікування дитячих зубів було безболісним і не залишало після себе неприємних спогадів, також дуже часто стикаємося із тим, що дитина дуже маленька, а ситуація у порожнині рота потребує негайного лікування, адже є сильне руйнування зубів та гострі процеси, ми нерідко вдаємося до — «лікування під час сну».

Запишіться!

Напишіть нам

    Стоматологія Косметологія