facebook
Ми допоможемо знайти
Що Ви шукаєте?
Uncategorized

Як технології змінюють стоматологію

Є багато проблем, з якими стоматолог стикається кожен день, і люди в цілому хочуть отримати більш швидкі, найкращі, вигідні і розумні варіанти в усьому, і стоматологія не є винятком.

Яким чином технології змінюють наше сприйняття стоматології та освіти, і як це може змінити світ?

Доктор Мігель Стенлі є засновником і генеральним директором White Clinic в Лісабоні, Португалія. Він є клінічним директором і відповідає за велику групу фахівців-стоматологів, які спеціалізуються на комплексній косметичної реабілітації порожнини рота.

Д-р Мігель Стенлі працює з 1998 року, після закінчення ISCS-Egas Moniz і післядипломного навчання в центрі Branemark CEOSA в Мадриді в 1999 році, після завершення навчання по косметичної стоматології в 2000 році на тому ж факультеті. Потім він продовжив навчання функціональної естетики та оклюзії в Чикаго в 2005 році. Він читав лекції для тисяч стоматологів в більш ніж 44 країнах і зараз читає більше 12 основних лекцій по всьому світу.

Він є членом правління Товариства цифровий стоматології, що представляє Комунікаційний комітет, відповідального за його глобальне розширення.

Дане виступ пройшов на заході TEDx з використанням формату конференції TED, але незалежно організованого місцевою громадою.

Хочемо поділитися з Вами його виступом і сприйняттям інноваційності стоматології.

Текст виступу:

Фотографія або картина жіночої посмішки. Фотографія знаменитої картини жіночої посмішки. Представили?

Це вона? Я вгадав?

Що Вам спадає на думку, коли Ви бачите Мону Лізу – Джоконду? Загадка ким вона була або історія знаменитого художника, що її намалював? Або ж це посмішка?

Всі знають що посмішка Мони Лізи, загадка цієї знаменитої усмішки, це одна з найвідоміших тим для обговорення по всьому світу. Але мене, як дантиста, завжди дратувало те, що в самій знаменитій усмішці в світі, Ви ніколи не побачите її зубів.

Я працюю вже більше 20 років і перш, ніж ми дійдемо до того, наскільки стоматологія важлива в нашому житті, навіть сильніше ніж Ви могли подумати, я б просто хотів Вам розповісти історію.

Уявіть, що Ви активний член суспільства і сьогодні у Вас намічається побачення, а через тиждень бізнес-інтерв’ю. Ви готуєте що надіти, у Вас є друзі, які чекають Вас на вечерю, у вас є мрії, надії, плани. Незалежно звідки Ви, все зможуть представити це, але останнє про що кожен може подумати – це спускатися по сходах, оступитися і позбутися всіх передніх зубів.

І ця прекрасна дівчина до цього моменту всерйоз і не замислювалася про візит до стоматолога. Так само і більшість людей не думають нас відвідувати до моменту, коли наше втручання необхідне.

Є багато способів виправити дану проблему, це одна з моїх спеціальностей і це прекрасно допомагати комусь повернутися на своє місце, повернути один найпотужніших соціальних інструментів, що у нас є.

Кілька років тому у мене було телевізійне шоу і було неймовірно вимірювати з наукової точки зору як косметичний втручання впливало на емоції людей. Всі напевно чули про пластичну хірургію, пересадки волосся, ботокс і т.д. Я хочу сказати про всім медичному лікуванні, яке спрямоване на поліпшення самооцінки людей, оскільки сьогодні наш зовнішній вигляд, усмішка – це потужна зброя під час спілкування. Але я говорю не про те як ми спілкуємося, а тому як ми виглядаємо.

Ви можете уявити собі співбесіду на роботу з такою проблемою? Я б навіть не пробував туди йти.

І ми з’ясували, що після відновлення посмішки, люди стають на 23% щасливіше, впевненіше в собі, ніж після будь-якої іншої косметичної процедури.

Але стоматологія була не завжди такою дивовижною, який ми звикли її бачити сьогодні.
Я не впевнений, знаєте Ви чи ні, але стоматологія спочатку пішла від перукарів, оскільки вирвати зуб було однією зі звичайних процедур, тк це дуже просто витягти зуб за допомогою якихось плоскогубців.

Стоматологія йде корінням в середні століття, до ацтекам, інкам, навіть у древніх римлян були золоті коронки. А трохи пізніше, з розвитком анестетиків, за додаткову плату Ви могли отримати знеболююче для видалення зуба. І тут немає ніякої таємниці чому багато людей не люблять ходити до стоматолога, оскільки протягом багатьох років це був жахливий досвід.

У той же час, відвідуючи прекрасні музеї по всьому світу, Ви не побачите посмішки на картинах. Це не було чимось необхідним. Я багато думав про це і зрозумів, що це відноситься і до фотографії, оскільки коли ми почали бачити посмішки людей з розвитком цього напрямку (бо на перших фотографіях все стояли серйозні, адже фото займало 20-30 хвилин), то Ви можете помітити, що у людей часто не вистачає зубів на ранніх фото.

Сьогодні стоматологія значно розвинулася і є безліч вчених і технологій, які допомагають повернути людям їх посмішки. Важливо відзначити, що сьогоднішній похід до стоматолога дійсно безболісний.

Але давайте трохи поговоримо про історію стоматології. Це зубний протез Джорджа Вашингтона. Будь-хто може уявити Джорджа Вашингтона, творця сполучених штатів Америки. Це було у нього в роті, коли він підписував декларацію незалежності. Цей протез зроблений з дерева і кінських зубів, з’єднаних золотий дротом. Йому потрібно було щовечора класти його в склянку з водою (насправді з вином), це було потрібно для зменшення дискомфорту в роті.

Просто, якщо задумаєтеся наскільки важливі наші корінні зуби, то зрозумієте, що вони допомагають нам жувати, говорити. Можете уявити собі, як Ви будете говорити без передніх зубів? Це буде досить складно. Вони також допомагають нашим суглобам, а їх відсутність призводить до головного болю, болю в спині. Але найважливіше – це неймовірний соціальний інструмент. Мені дуже цікаво, яким був би світ, якби у Джорджа Вашингтона все зуби були на місці.

А тепер, на наш захист, стоматологія та стоматологи по всьому світу, у нас дійсно дуже важка робота. Мало хто знає, але стоматологи отримає ліцензію на виконання понад 2000 процедур, не пов’язаних між собою. Від простого чищення, до відбілювання, ортодонтії, хірургії, комплексного відновлення щелепи, пластичної хірургії ясен. Ви здивуєтеся від набору процедур, які ми можемо виконувати. А ще є компанії, які говорять що ось цей продукт кращий за інший або ця технологія краща за іншу.

І знову ми одні з пацієнтом і нам потрібно повернути йому посмішку, потрібно прийняти всі ці складні рішення, в складному оточенні, і знову ж таки – ніхто не любить ходити до стоматолога. У нас не так багато часу і ми намагаємося зробити все можливе, щоб повернути Вам усмішку.

Стоматология Косметология
Share:
Social