facebook
Ми допоможемо знайти
Що Ви шукаєте?
Uncategorized

Відвідування стоматолога гігієніста або терапевта

Яка роль зубного гігієніста в практиці?

Стоматологи-гігієністи в основному займаються «профілактичним» лікуванням зубів і лікуванням захворювань ясен – вони показують правильний догляд на дому і допомагають підтримувати здоров’я зубів і ясен. Це включає в себе професійну чистку зубів шляхом видалення зубного нальоту і зубного каменю (зазвичай це називається «накип і полірування» або профілактика). Однак, можливо, їх найважливіша роль – показати кращий спосіб зберегти зуби від зубного нальоту. Зубний наліт – це липке покриття, яке постійно утворюється на зубах. Гігієністи також дають поради про дієту і про запобігання карієсу. Гігієніст буде працювати з Вашим стоматологом-терапевтом, щоб надати обслуговування, що відповідає Вашим потребам.

Яка роль стоматолога-терапевта в практиці?

Поряд з виконанням всієї роботи, яку виконує стоматолог-терапевт,
стоматолог-гігієніст також може виконувати деякі стоматологічні процедури, які пацієнти більш звикли робити у стоматолога-терапевта. Терапевт може проводити лікування, лікування каналів, лікувати і видаляти «дитячі» зуби. До тих пір, поки дорослий зуб не потребує лікування нерва зуба, стоматолог-гігієніст може заповнити або відновити будь-яку частину зуба, яка потребує лікування. Вони не роблять реставрації, такі як коронки, для зубів.

Чи може зубний гігієніст зробити що-небудь ще?

Гігієністи також роблять рентген зубів. Стоматолог-терапевт буде використовувати їх, щоб допомогти діагностувати проблеми і прийняти рішення щодо можливого лікування.

Відбілювання зубів також часто проводиться зубним гігієністом за рекомендацією стоматолога-терапевта.

Чому це лікування зубів важливо?

Регулярна професійна чистка для видалення зубного нальоту і зубного каменю в поєднанні з належним доглядом за зубами і яснами в домашніх умовах допоможе зберегти здоров’я порожнини рота. Чистий і здоровий рот поліпшить Ваш зовнішній вигляд, допоможе зберегти зуби і додасть свіжість подиху.

Чи може гігієніст допомогти запобігти захворюванню зубів?

Він ретельно видалить тверді відкладення зубного каменю, які накопичуються на зубах, і навчить Вас, як запобігти їх повернення. А також запише вас заздалегідь на профілактику порожнини рота через кожні 6 місяців. Це допоможе запобігти, сповільнити прогресування захворювання ясен.

Розповівши Вам про правильну дієту і порекомендував інші профілактичні заходи, гігієніст може допомогти дотримуватися режиму, який сповільнить руйнування зубів. Регулярні відвідування та консультації допоможуть Вам зміцнити впевненість в тому, що Ваш рот буде здоровим.

Яка інша допомога може бути надана дорослим?

Дуже важлива частина роботи гігієніста – показати Вам і розповісти, як доглядати за порожниною рота будинку. Гігієніст може також запропонувати відмовитися від куріння, так як це зменшить фарбування і поліпшить загальний стан здоров’я. В іншому випадку відвідування стоматолога-гігієніста повинні бути ще більш регулярними, для контролю за Вашої порожниною рота.

Дослідження також показали, що у курців більше захворювань ясен і хворих зубів, ніж у некурящих. Ваш гігієніст зможе проконсультувати Вас по різним способам відмови від куріння. Він також може дати Вам спеціальну раду для догляду на дому, якщо у вас є зубні імплантати або ортодонтичні конструкції.

Яка допомога доступна для дітей?

Дітям може бути корисна полірування зубів і PERIO гігієна kids. Гігієніст також може завдати фторвмісні кошти, щоб запобігти карієс.

Постійним (або «дорослим») заднім зубам також може бути корисна герметизація прікусних поверхонь. Це робиться шляхом нанесення спеціального пластикового покриття на кусає поверхню незабаром після прорізування зубів.

Чому стоматолог-терапевт робить цю роботу?

Деякі стоматологи будуть виконувати цю роботу самостійно. Проте, багато хто тепер розуміють, що гігієніст був спеціально навчений виконувати чистку і поліровку і може проводити з Вами більше часу. Вони також є експертами в навчанні, як доглядати за зубами і яснами. Часто гігієніст проводить ряд зустрічей, щоб підготувати здорові ясна до того, щоб стоматолог-ортопед створив естетику і відновив зуби за допомогою коронок, і пломб.

Лікування буде болючим?

Професійне чищення і полірування зазвичай безболісні. Однак, якщо у Вас виникає якийсь дискомфорт, гігієніст може використовувати анестезуючі креми або дати Вам місцевий анестетик. Важливо попередити гігієніста, щоб він допоміг Вам впоратися з болем.

Що робить зубний гігієніст в практиці?

Ви можете багато чого зробити, щоб допомогти собі і гігієніста, так як Ви той, хто доглядає за Вашим ротом між візитами в стоматологію. Ваш гігієніст покаже, як видалити наліт зубною щіткою і зубною пастою з фтором, а також яку зубну щітку / пасту саме Вам найкраще використовувати.

Він також покаже, як чистити між зубами, зубною щіткою або зубною ниткою.

Ви можете отримати багато продуктів по догляду за порожниною рота, включаючи спеціальні зубні пасти, електричні або електричні зубні щітки і рідини для полоскання рота. Ваш гігієніст порекомендує ті, які найкраще підходять саме для Вас.

Ми рекомендуємо виконувати три простих кроки, щоб зберегти здоров’я зубів і ясен:

  • Чистіть зуби перед сном і, по крайней мере, один раз протягом дня, використовуючи зубну пасту з фтором.
  • Скоротіть частоту вживання солодкої їжі і напоїв.
  • Регулярно відвідуйте стоматолога, так часто, як він рекомендує.

Скорочення кількості цукру в раціоні і кількості прийомів їжі протягом дня може допомогти зменшити розкладання. Ваш гігієніст може допомогти Вам, глянувши на вашу проблему з карієсом і на дієту, а також запропонувавши деякі рекомендації для Вас.

Жування жувальної гумки без цукру протягом 10 хвилин після їжі також може допомогти запобігти руйнуванню зубів. Жувальна гумка змушує Ваш рот виробляти більше слини, яка нейтралізує кислоту, що виділяється в роті після пиття і їжі.

Share:
Social