м.Запоріжжя, просп.Соборний 232а

Про клініку

Наша клініка готова надати всі види стоматологічних послуг - лікування зубів, хірургія, ортодонтія, імплантація, естетична стоматологія.

Про клініку

Наша мета зробити щасливими
якомога більше наших пацієнтів

Запорізька обласна клінічна стоматологічна поліклініка була заснована в далекому 1952 році і має багату 67-річну історію. За цей час клініка виросла з скромного медичного закладу з приміщенням з трьох кімнат і з персоналом нараховує всього вісім лікарів в потужну медичну стоматологічну установу з двох поверхів.

Довірте турботу про Ваше здоров’я
нашим досвідченим фахівцям

На базі нашої клініки проводяться семінари та лекції, а сама поліклініка служить базою для інтернатури для провідних медичних ВНЗ України. Так, клініка є навчальною базою для Запорізького державного медичного університету та Запорізької медичної академії післядипломної освіти лікарів. Внесок медичного персоналу в розвиток стоматології важко переоцінити.

Всі наші пацієнти отримують
найсучасніше лікування

Сьогодні мікроскоп став важливою частиною проведеніямногіх сучасних стоматологічних процедур. Його застосування широко і різноманітно. Це не тільки ендодонтія (лікування кореневих каналів зуба). Мікроскоп став надійним помічником при проведенні парадонтологічних процедур, реставраційних робіт, в імплантології, ортодонтії та ортопедії.

Рентген обладнання

Панорамний цифровий апарат для рентген-діагностики японської медичної корпорації J.Morita має дуже високу швидкість, він зручний і швидкий внаслідок гранично короткого часу експозиції. Наш ортопантомограф має цілий ряд переваг, які полегшують роботу лікаря, а також покращують якість послуг, що надаються пацієнту. Це пов’язано з рекордно низьким часом експозиції, що дозволяє знизити дозу рентгенівського опромінення в чотири рази. Завдяки цьому, ступінь променевого навантаження набагато нижче діючих норм. Цифровий ортопантомограф Veraviewepocs видає знімки максимальної точності, повністю готові для постановки діагнозу лікарем.

ПРИВАТНА ПРАКТИКА

67 років досвіду

Використання новітніх технологій

Оптимізація бізнесу

15 років безперервної оптимізації

Ми постійно розвиваємо наш бізнес

Команда спеціалістів

Наші лікарі викладають в ЗДМУ

Професійна, дружна команда

Стерилізаційне обладнання

Стерилізаційна є одним з найбільш відповідальних кабінетів в клініці. У ньому знаходиться комплекс обладнання для очищення, упаковки та стерилізації інструментів. Якісне проведення дезінфекції, очищення та стерилізацію інструментарію ми вважаємо одним з основних факторів успіху стоматологічних втручань.

Лише за умови дотримання стерильності і правил обробки інструментів можна уникнути перенесення інфекції. Більшість інструментів вимагає особливого догляду. Ми отримуємо ефективні результати завдяки комплексному об’єднанню сучасного обладнання та ефективних розчинів. У клініці функціонує сучасна стерилізаційна. Інструментарій пакується в одноразові пакети з допомогою пакувальної машини. Після цього інструменти підлягають стерилізації в автоклаві (паровим методом) або в сухожаровій шафі. Якість стерилізації контролює комп’ютер і індикатори, а всі стерильні пакети відкриваються в присутності пацієнта.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Тут Ви можете записатися на прийом на будь-який зручний для Вас час.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

!
!
!
!
Відмінити
Оберіть лікаря
Оберіть необхідного фахівця для подальшого запису до нього на прийом.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

!
!
!
!
Відмінити
Style switcher

Choose color style