м.Запоріжжя, просп.Соборний 232а

Послуги

Наша клініка готова надати всі види стоматологічних послуг - лікування зубів, хірургія, ортодонтія, імплантація, естетична стоматологія, дитяча стоматологія, діагностика.

Запорізька обласна стоматологія - медичний центр, який надає весь спектр стоматологічних послуг, якісне і комплексне лікування будь-яких захворювань ротової порожнини. А ще ми раз і назавжди позбавимо Вас від страху перед візитом до стоматолога.

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ СПЕКТР СТОМАТОЛОГIЧНИХ ПОСЛУГ

КВАЛІФІКОВАНІ ЛІКАРІ

В нашу команду входять тільки сертифіковані лікарі, які завжди готові допомогти Вам

СЕРТИФІКАТИ

Всі наші лікарі проходять сертифікацію, а також беруть участь в міжнародних конференціях в сфері стоматології

ДОГЛЯД ЗА ЗУБАМИ

Ми раді надати Вам високий рівень сервісу і турботи про здоров'я Ваших зубів

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

У нашій клініці тільки сучасне обладнання, що забезпечить Ваш комфорт, а також дозволить швидко і якісно виконати всі процедури

Професійна гігієна PERIO-flow

Оригінальна AIR-FLOW®терапія з новими стандартами ефективності та гнучкості використання, ергономіки та дизайну Мобільний і гнучкий у використанні: AIR FLOW® HANDY 3.0 PREMIUM створений із застосуванням передових технологій і ноу-хау, його витончений дизайн і легкий корпус забезпечують оптимальний комфорт у використанні. Запроектований в науково-дослідному центрі компанії EMS в Швейцарії, задовольняє найжорсткішим вимогам сучасної професійної чистки зубів, […]

CAD/CAM протезування

Що таке CAD/CAM? Естетична стоматологія розвивається з блискавичною швидкістю. На заміну метало-керамічним коронкам приходять цельнокерамические коронки або коронки з діоксиду-цирконію […]

Апікальна хірургія

Апікальна мікрохірургія У сучасному світі завдяки розвитку науки і технології з’являються нові можливості для збереження зубів і апикальная хірургія отримала своє нове народження. […]

Вініри із застосуванням технології CAD/CAM

Що таке CAD/CAM? Естетична стоматологія розвивається з блискавичною швидкістю. На заміну метало-керамічним коронкам приходять цельнокерамічні коронки або коронки з діоксиду-цирконію […]

Piezo-хірургія

Когда необходимо удаление зуба? Незважаючи на те що стоматологи як правило наполягають на лікуванні хворого зуба, в деяких випадках його видалення необхідно. Виконується дана дія тоді, коли вже неможливо врятувати зуб чи коли він може привести до серйозних наслідків. Видаленню підлягають повністю зруйновані зуби, корені яких не можуть бути використані для протезування, неправильно розташовані в […]

Лікування і видалення зубів під седацією закисом азоту

Седация Седація закисом азоту в стоматології застосовується по всьому світу. У клініках Європи, Азії та Америки вона використовується в якості одного з найбільш нешкідливих і дієвих способів.

Пародонтологія

Що таке «Пародонтологія»? Здавалося б, стоматологія займається тільки лікуванням і відновленням зубів, але в будь-якій клініці можна знайти кабінети з хитромудрими і складними назвами: стоматолог-пародонтолог.

Імплантація зубів

Імплантація зубів в Запоріжжі – найбільш затребувана послуга в сучасних умовах. Процес імплантації полягає у імплантації титанового стрижня в кісткову тканину, після чого на нього встановлюється коронка.

Імплантація

Сучасні українські та зарубіжні системи імплантів мають ряд переваг і не мають конкурентів за якістю.

Імплантація десни

Щоб відновити здоров’я зубів і зробити посмішку красивою, в сучасній стоматології використовується послуга імплантації ясен. Проблеми з яснами негативно впливають на здоров’я зубів, а також руйнують їх.

Імпланти Nobel Biocare

Компанія Nobel Biocare давно влаштувалася на ринку і займає лідируючі позиції в сфері виробництва імплантатів для стоматологіі.Продукція компанії займає 40% ринку за імплантами, і є лідером з продажу цієї категорії товарів.

Імпланти ImpLife

Компанія ImpLife випустила нове, інноваційне рішення по заповненню зубного ряду і протезування. Дентальниє імпланти ImpLife забезпечують комфорт для пацієнта під час установки, і зручність звикання після загоєння.

Імпланти Bio3

Швидке відновлення зубного ряду і застосування якісних матеріалів для цієї процедури дозволяють людині зберегти здоров’я зубів і отримати комфорт по завершенню операції. Щадна заміна зубів – основа протезування.

Імпланти Alpha Dent

Імплантати Alpha Dent є інноваційним рішенням німецького виробника і відрізняються якістю матеріалів за доступною ціною.

Брекети

Імідж успішного і здорового людини неодмінно включає в себе здорову і гарну посмішку.
Найголовніше це звичайно здоров’я! А також: гарну посмішку і рівненькі зуби!

Елайнери

Вирівняти зуби без необхідності щодня носити брекети стало легко завдяки елайнери. Це прозорі капи, які прописує ортодонт для вирівнювання зубного ряду. Одягати їх слід на зубний ряд.

Пластини

Клініка Запорізька обласна стоматологія пропонує послуги по вирівнюванню зубів за допомогою пластин. Послуга буде актуальна для дітей, у яких прикус формується у віці 9-10 років, а також для дорослих, у яких є свідчення до вирівнювання зубного ряду.

Ортодонт: виправлення прикусу

Нерівний зубний ряд і порушений прикус в даний час виявляється як у дітей, так і у дорослих. Класні рівненькі зуби є, безперечно, найголовнішим атрибутом вашого іміджу, і вони допомагають виробляти максимально карколомний ефект на будь-якого партнера по спілкуванню.

Лікування каналів

Сучасне лікування зубних каналів (ендодонтія) Ще зовсім недавно лікування такого виду захворювань викликало дуже багато питань, а іноді і просто не представлялося можливим. В наші дні Запорізька обласна стоматологія успішно лікує недуги зубних каналів різної складності.

Пародонтологія в Запоріжжі

Статистика свідчить – в світі більше 80% дорослих і понад 60% дітей страждають від захворювань пародонту. Тому навіть при найменших сумнівах не варто втрачати час і зволікати зі зверненням до клініки. Чим раніше ви запустите механізм лікування, тим більша ймовірність зберегти зуб.

Лікування ясен

Пародонтологія – це область стоматології, яка вивчає методи лікування і профілактики патологій опори для зуба – пародонту. Пародонт це все тканини, які зуб оточують.

Лікування зубів під мікроскопом

Як отримати VIP лікування світового рівня в Запоріжжі? Відповідь проста – це обстеження і лікування зубів під мікроскопом в Запорізькій обласній стоматології. Звертайтеся до нас вже зараз і ми проведемо ретельне обстеження під мікроскопом з 20-кратним збільшенням.

Лікування карієсу

Професійний підхід в лікуванні такого недуги, як карієс забезпечить вам мінімум неприємних відчуттів під час відвідин дантиста і подарує гарантію на сліпучу і здорову усмішку.

Професійна гігієна зубів

Професійна і щоденна домашня гігієна відмінно доповнюють один одного, але ні в якому разі не замінюють! Ми допоможемо вам зберегти вашу посмішку красивою, а головне здоровою!

Видалення зубів

Наша стоматологія в Запоріжжі має в своєму арсеналі всі види усоуг хірургічної стоматології. Всі ці послуги служать спочатку для заощадження зуба і відновлення його функціональності.

Синус ліфтинг

Синус ліфтинг – метод, при якому обсяг кістки верхньої щелепи збільшується до процедури установки імпланта. Після проведення цієї процедури можна проводити установку імплантів зубів з мінімальною довжиною і діаметром.

Протезування зубів

Клініка Запорізька обласна стоматологія готова допомогти у вирішенні будь-якого питання у відновленні, видаленні або протезуванні недоліків в зубної порожнини за найвигіднішими цінами.

Вініри

Вініри це тоненькі накладки на зовнішню поверхню зуба. Виготовляються з різних матеріалів: кераміка, композит, фотополімерний композит. Товщина виниров зазвичай від 0,5 мм до 0,7 мм.

Відбілювання зубів

Коли Ви перебуваєте на тій стадії, при якій зубні пасти з відбілюючим ефектом і будь-які інші варіанти чистки зубів не дають належного ефекту, Вам слід записатися на процедуру відбілювання зубів.

Лікування зубів

Кожен з нас знає, що відвідувати стоматолога з метою профілактичного огляду потрібно раз в 6 місяців. А ось чи дотримуємося ми цього правила на практиці? На жаль, не всі і не завжди.

Відбілювання зубів Beyond

У Запорізькій обласній стоматології застосовується нова дуже ефективна і безпечна методика відбілювання зубів за допомогою фото технології Beyond (США).

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

!
!
!
!
Відмінити
Оберіть лікаря
Оберіть необхідного фахівця для подальшого запису до нього на прийом.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

!
!
!
!
Відмінити
Style switcher

Choose color style