facebook
preloader picture

Установка брекет-системи Dentsply Sirona, GAC

06.Лис.19
0

Про правильний догляд за брекет-системою

Необхідно пам’ятати, що успішність лікування багато в чому залежить від того, наскільки точно дотримується пацієнт рекомендації лікаря. Так, особливу увагу необхідно приділяти гігієні порожнини рота: брекети чистяться спеціальними щітками, які треба обов’язково купити, бо важкодоступні місця, що знову з’явилися, не вдасться вичистити звичайною щіткою. А також необхідно проводити професійну гігієну раз в 3-4 місяці. Також потрібно стежити за раціоном: під час носіння брекет-систем не можна їсти іриски, жуйки, будь-які цукерки, що тягнуться і які складно буде прибрати з брекетів. Не рекомендується також гризти сушіння, горіхи та ін. З акуратністю слід їсти тверду їжу: яблука, моркву, м’ясо (краще різати їх на маленькі шматочки і розжувати жувальними зубами).

Скільки носити брекети і яка тривалість ретенційного періоду?

Тривалість лікування може становити від 9 місяців до 3,5 років і більше. А середні терміни 1,5-2,5 року.

Скільки доведеться носити брекет-системи, залежить від віку пацієнта, від складності патології, які цілі стоять перед пацієнтом, самоорганізації пацієнта і безлічі факторів.

При цьому необхідно пам’ятати, що після зняття системи потрібно буде встановити незнімні ретейнери (тонка дротинка, що скріпляє зуби на внутрішній стороні зубного ряду) або знімну капу – вона надівається на ніч. З цього приводу переживати не варто, адаптація і звикання до ретейнерів відбувається в середньому протягом 2-3 тижнів, так що ніякого дискомфорту у Вас не виникне.

Види брекетів: які бувають брекет-системи і яку обрати:

  • Металеві:​ найпопулярніші брекети, які використовують найчастіше, бо вирівняти ними зуби можна досить швидше і ефективніше. Металеві брекети надійні і прості в установці. Але вони найбільш помітні.
  • Керамічні:​​ надійні, міцні, естетичні брекети, що не володіють, на відміну від сапфірових, прозорістю і блиском і мають матову структуру, що дозволяє їм зливатися з емаллю зубів і бути практично непомітними при посмішці.
  • Сапфірові брекети ​– естетичні брекети, виготовлені з штучно вирощеного кристала, малопомітні при посмішці, блискучі, прозорі, виглядають, як маленькі дорогоцінні камінці на зубах.

Будь-яка з брекет-систем ефективна. А вибір певної брекет-системи, залежить від того, чого хочете саме Ви.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Тут Ви можете записатися на прийом в будь-який зручний час

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

!
!
!
!
Відмінити
Оберіть лікаря
Оберіть необхідного фахівця для подальшого запису до нього на прийом.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

!
!
!
!
Відмінити
Style switcher

Choose color style