facebook
preloader picture

Вітальна терапія пульпи

Що це таке?

Вітальна терапія пульпи призначена для збереження і підтримання здоров’я пульпи (м’якої тканини в порожнині зуба) в зубах, які зазнали травм, карієсу, що мають реставрації та анатомічні аномалії. Лікування може бути проведено в постійних зубах з травмами пульпи, що можна обернути, результат же залежить від безлічі факторів.

Пульпа – це м’яка тканина в порожнині зуба. Пульпу часто називають зубним нервом. Вона чутлива настільки, що будь-яка незначна інфекція викликає запалення. Так розвивається пульпіт. Зуб починає реагувати на перепади температур і інші подразники гострим болем.

Первинна мета вітальної терапії пульпи – запустити утворення третинного дентину або утворення кальцифікованого моста.

Застосування

Ця процедура необхідна для збереження залучених у патологічний процес незрілих постійних зубів, де розвиток кореня може бути неповним. Лікування особливо цінно для молодих постійних зубів, які не до кінця сформувалися.

Ця технологія найчастіше використовується в постійних зубах з несформованими верхівками (у дітей і підлітків)
При частковому розтині пульпи (НЕ запаленої), точка розтину покривається мінерал триоксид агрегатом (МТА) або іншим цементом на основі біокераміки. Потім зуб покривається пломбою. Через деякий час (через пару тижнів) доктор перевіряє зуб на вітальність, якщо є відповідна реакція на подразники, то вітальна терапія вважається успішною.
При покритті пульпи в зоні карієсу, відсоток успішної маніпуляції знижується через ризик інфікування пульпи і подальшого запалення.

Ми дбаємо про здоров’я ваших зубів і намагаємося максимально зберегти зуби живими.

ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРИЕМ

Здесь Вы можете записаться на прием на любое удобное для Вас время.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

!
!
!
!
Відмінити
Оберіть лікаря
Оберіть необхідного фахівця для подальшого запису до нього на прийом.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

!
!
!
!
Відмінити
Style switcher

Choose color style