facebook
preloader picture

Міобрейс

Всі ортодонтичні апарати розділені на дві групи – знімні і незнімні. До незнімних апаратів відносяться всі брекет-системи, а до знімних – капи, трейнери, пластинки. Неважко визначити, що система Міобрейс відноситься саме до знімною ортодонтичної апаратури. Система Міобрейс оптимальна для використання коли є патології прикусу, шкідливі звички, порушення форми зубних рядів, але для брекет-систем зуби ще не готові. Для того що б прискорити майбутнє лікування за допомогою брекет-систем і досягти максимальних результатів, часто небхідно проводити ортодонтичну підготовку за допомогою системи міобрейс або іншими зйомними апаратами.

Что это?

Апарат Міобрейс – це капа на обидві щелепи. Каркас апаратів Міобрейс виготовлений з поліуретану, він забезпечує високий вирівнюючий ефект за рахунок своєї пружності. Зовнішній силіконовий шар приємний, він не подразнює слизові оболонки ротової порожнини. Ортодонтична система Міобрейс практично непомітна на зубах, так як вона виготовлена ​​з прозорого гіпоалергенного матеріалу. Він тренує лицьові м’язи, вирівнює зубний ряд, вчить правильно «тримати обличчя» у всіх сенсах, відучує від шкідливих ротових звичок.

Носити Міобрейс постійно не потрібно, тільки годину-два в день і протягом всієї ночі. Цього достатньо, щоб прикус виправився без грубих механічних заходів.

Як працює трейнер Міобрейс

  1. Корекція міофункціональна звичок – правильне носове дихання, вірне положення мови в стані спокою, тренування мускулатури особи.
  2. Природне вирівнювання прикусу впливом слабких сил.

Як виглядає трейнер Myobrace

М’який, прозорий силіконовий позиціонер, всередині з каркасом або без нього. Додаткові елементи допомагають домогтись ефективної корекції:

  • маркерний язичок – утримує язик в потрібному верхньому положенні, притиснутим до піднебіння для нормального дихання носом;
  • губної бампер – для розслаблення нижньої губи, знімає тиск на зуби при ковтанні. Також він дозволяє тримати рот зімкнутим, як і належить.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Тут Ви можете записатися на прийом на будь-який зручний для Вас час.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

!
!
!
!
Відмінити
Оберіть лікаря
Оберіть необхідного фахівця для подальшого запису до нього на прийом.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

!
!
!
!
Відмінити
Style switcher

Choose color style