preloader picture

Погляд на електронні сигарети

22.Лип.19
0

Електронні сигарети називаються по-різному: наприклад, vape або електронний кальян. У них може бути будь-яка форма і дизайн, а також вони можуть виглядати як справжні сигарети, USB-накопичувачі або трубки.

Електронні сигарети відрізняються від сигарет тим, що вони не спалюють тютюн. Замість цього у них є батарея, яка нагріває рідину, створюючи дим або аерозоль, який Ви вдихаєте.

Що я вдихаю?

Залежно від рідини і пристрою аерозоль може містити нікотин, ароматизатори, а іноді і крихітні металеві частинки, такі як олово або свинець, які можуть осісти глибоко в легенях. Він також може містити хімічні речовини, які, як відомо, викликають рак або серйозні захворювання легенів, такі як астма або хронічна обструктивна хвороба легень.

Нікотин

Деякі дослідження показали, що кількість нікотину, що доставляється електронними сигаретами, може перевищувати кількість, вказану на етикетці. Фактично, деякі продукти, марковані як «ті що не містять нікотин», насправді, містять нікотин.
Нікотин може бути шкідливим у багатьох відношеннях. Наприклад, було показано, що він викликає проблеми в мисленні, запам’ятовуванні речей або порушення уваги. Це особливо важливо для молодих користувачів електронних сигарет, оскільки мозок значно розвивається з підліткового віку до 20 років.
Також було показано, що нікотин впливає на серце і систему кровообігу. Дослідники виявили, що люди, які використовують електронні сигарети, можуть мати більш високий артеріальний тиск, а їх серця можуть битися швидше, ніж у людей, які їх не використовують.

Безпека

Електронні сигарети можуть викликати і інші проблеми. Були випадки, коли електронні сигарети вибухали або спалахували – або під час використання, або під час зарядки акумулятора.
Крім того, нікотин в пляшках для заправки може бути отруйним при ковтанні. Маленькі діти, які можуть прийняти рідину за солодощі, особливо схильні до ризику.

Електронні сигарети і здоров’я порожнини рота

Електронні сигарети також можуть вплинути на здоров’я порожнини рота. Наприклад, нікотинові продукти пов’язані з підвищеним ризиком розвитку важкої хвороби ясен, яка може привести до втрати зубів.
Крім того, ймовірність того, що електронна сигарета загориться або вибухне під час використання, може призвести до травм рота або особи.

Висновки

Необхідні додаткові дослідження, щоб побачити, як електронні сигарети впливають на ваше здоров’я. Однак ми знаємо, що аерозоль, що вдихається через електронні сигарети, може містити нікотин і канцерогенні хімічні речовини. Також були повідомлення про те, що сама електронна сигарета може вибухнути або спалахнути.
Подумайте про можливі способи, якими електронні сигарети можуть вплинути на ваше здоров’я порожнини рота або загальний стан здоров’я, перш ніж купувати звичку.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Тут Ви можете записатися на прийом в будь-який зручний час

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

!
!
!
!
Відмінити
Оберіть лікаря
Оберіть необхідного фахівця для подальшого запису до нього на прийом.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

!
!
!
!
Відмінити
Style switcher

Choose color style