preloader picture

Як зберегти зуби здоровими?

27.Чер.19
0

Зазвичай візит до стоматолога ми завжди відкладаємо на потім, але проблема сама вирішитись не може. Рано чи пізно ми потрапляємо в кабінет лікаря, але вже з нестерпним зубним болем. Чи не простіше дотримуватися основних рекомендацій лікаря?

Зубна нитка – наш друг! І дружити з нею потрібно щодня, хоча б 1 раз в день. Вона дозволить протягом дня тримати Ваші зуби в чистоті і тим самим зберегти їх колір. Лікар, побачивши Вашу посмішку, зможе чітко сказати чи користувалися Ви зубною ниткою. Повірте, результат, від цієї простої і доступної процедури, – є. Користуючись зубною ниткою, Ви не допустите запалення зубів, тому й лікувати їх не доведеться.

Один не вилікуваний зуб – проблема всього організму. Якщо у Вас пошкоджений зуб і зовсім не болить – це не привід скасувати запис до стоматолога. Саме в таких випадках і може з’явитися таке захворювання, як пульпіт. Воно виникає, коли інфекція потрапляє всередину зуба, що в подальшому може призвести до її поширенню по всьому організму. Щоб не допустити подібної ситуації, запишіться до лікаря-стоматолога вчасно.

Професійне чищення зубів. Чищення зубів в стоматологічній клініці – це певний ряд процедур спрямованих на оздоровлення порожнини рота. Її необхідно робити 1 раз в півроку. На прийомі лікар допоможе Вам очистити зуби від зубного нальоту на зубах і під яснами і, звичайно ж, прибрати зубний камінь. Записуйтесь на професійну чистку зубів, щоб зберегти Ваші зуби здоровими надовго.

Кава – шкідлива для зубів, а довго її пити – ще шкідливіше. У багатьох ідеальний ранок починається з чашки кави, коли можна спокійно і неквапливо її випити і спланувати день. Але стоматологи стверджують, що тривале вживання кави з цукром значно руйнує емаль зубів. Але що ж робити? Бажано кава без цукру і швидко випита, як би дивно це не звучало. І обов’язково, почистити потім свої зубки!

Чи не проліковані зуби можуть перешкодити зачаттю дитини. У подружньої пари при наявності періодонтиту, швидше за все, буде знижена вірогідність зачаття. Це пов’язано з тим, що наявність хронічного запалення ясен впливає на якість сперми у чоловіків. Вагітна жінка з періодонтитом має ризик народити дитину завчасно.

Спостерігати за зубками у дитини. Молочні зуби не дають спокою ні дітям, ні батькам. У нормі у дітей з 7 до 10 років ці зуби хитаються по одному, згодом взагалі випадають, змінюючись на корінні. Тому гігієна рук і порожнини рота має особливе значення в цей період життя дітей. Слідкуйте за дитиною, щоб його руки були завжди чисті. Розкажіть йому, як правильно розхитувати зубок. Якщо виникли питання, краще звернутися до фахівця.

Запах з рота при достатньому догляді. Коли Ви за всіма правилами чистите зуби, мова, користуєтеся зубною ниткою і не курите, а запах з рота Вас не покидає, то слід обов’язково звернутися в стоматологічний кабінет за допомогою. Але якщо стоматологічних проблем не знайдено, то їх треба шукати у терапевта. Одна з ознак наявності у людини хвороби будь-якого внутрішнього органу є запах з рота. Позбутися його допоможуть не м’ятні ополіскувачі для рота, а лікар.

І наостанок, найголовніша рекомендація, незважаючи ні на що стоматологи рекомендують відвідувати стоматологічну клініку 1 раз в півроку. І ніхто не подбає про Ваші зуби краще, ніж Ви самі. Бережіть свої зубки, щоб зберегти їх здоровими

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Тут Ви можете записатися на прийом в будь-який зручний час

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

!
!
!
!
Відмінити
Оберіть лікаря
Оберіть необхідного фахівця для подальшого запису до нього на прийом.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

!
!
!
!
Відмінити
Style switcher

Choose color style