preloader picture

Не встановлюйте собі вініри, поки не прочитаєте цю статтю!

27.Чер.19
0

На сьогоднішній день стоматологічні клініки дивують розмаїттям стоматологічних процедур. Ось одна з них – установка вінірів. Але для чого їх встановлюють? Яка користь від вінірів? І чи можуть вони нашкодити зубам? В цьому ми і спробуємо розібратися.

Вініри – це зубні накладки на передніх зубах. А якщо точніше, то це міцна керамічна або композитна пластинка, що прикриває верхню частину зуба. Встановивши вініри, Ви зможете виправити колір і форму зубів, а також захистити їх від механічного пошкодження.

Вініри можуть прослужити від 5 до 20 років, все залежить від обраного матеріалу. Чим якісніше матеріал пластини, тим довша її гарантія. Всі зубні пластинки виготовляються в спеціалізованій зубо-технічній лабораторії. Термін виготовлення в середньому коливається від 1 до 2 тижнів.


Особливості 2 видів вінірів


вініри:керамічнікомпозитні


матеріал:

пресований фарфор і діоксид кремнію

композитні матеріали


Гарантія:

не менш 10 років

близько 5 років


вартість:

дорого

бюджетний варіант


особливості:

не темніють

згодом темніють

найміцніші

хороша міцність

колір природний

відтінок зуба може відрізнятися

Якщо у Вас присутні дрібні дефекти на зубах, порушена їх форма або колір зубів змінився не в кращу сторону, то саме час встановити вініри в стоматологічній клініці. Саме така процедура допоможе Вам подолати такі проблеми з зубами в найкоротші терміни.

Установка вінірів дозволить:

– приховати дрібні тріщини і деформації на зубах;

– виправити форму зуба;

– закрити великі зазори між зубами;

– зубного ряду виглядати рівніше;

– домогтися бажаного кольору зубів.

Якщо Ви стежите за кольором своїх зубів, регулярно відбілюючи їх, то всі ці процедури можна замінити однією – установкою вінірів. З ними Ваш колір зубів буде бездоганний!

Перед тим як встановити вініри, необхідно ознайомитися з протипоказаннями. Список основних протипоказань:

– відсутність 6-го зуба, а також наступних за ним;

– неправильний прикус;

– заняття будь-якими бойовими видами мистецтв;

– якщо зуб запломбований на більш, ніж 50%.

Перед установкою вінірів необхідно пройти огляд у стоматолога на наявність карієсу і старих пломб з метою їх оновлення. Спеціаліст підбере колір вінірів, відповідний відтінку Ваших зубів. Зуби до установки зубного мікропротезу повинні бути спочатку підготовлені. Для цього лікар обробить їх на 0,3 – 0,7 мм, не пошкоджуючи основну частину зуба. З метою виготовлення вінірів в спеціальній лабораторії необхідно зняти зліпок. А на цей період Вам тимчасово встановлять пластмасову пластинку, яку в майбутньому змінять на керамічні або композитні вініри. Їх клеять на підготовлені зуби спеціальним композитним цементом. У підсумку вони виходять настільки гладкі, що до них не пристає навіть м’який бактеріальний наліт. Але це не означає, що нові зуби не зажадають догляду – скоріше навпаки. Пацієнт повинен раз на півроку приходити на огляд в стоматологічну клініку. Порушивши це правило, його позбавляють гарантії.

Після установки вінірів перший час буде незвичне відчуття наявності стороннього тіла, але це тимчасово. Можливо, у пацієнта з винирами зміниться дикція. Вам необхідно більш ретельно стежити за порожниною рота, щоб уникнути виникнення карієсу. А ще доведеться поміняти свій раціон харчування і відмовитися від твердої їжі. Чутливість зубів може з’явитися після неправильної установки вінірів. Тому довірте нам свої зуби, і ми виконаємо цю процедуру якісно і без шкоди Вашому здоров’ю.

Встановіть вініри і Ваша посмішка засіяє по-новому. Вибір за вами!

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Тут Ви можете записатися на прийом в будь-який зручний час

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

!
!
!
!
Відмінити
Оберіть лікаря
Оберіть необхідного фахівця для подальшого запису до нього на прийом.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

!
!
!
!
Відмінити
Style switcher

Choose color style