м.Запоріжжя, просп.Соборний 232а

Імплантація - 100% відновлення посмішки

Комплексне лікування

100% відновлення

Сучасна стоматологічна клініка, що здійснює
лікування зубів і відповідно до світових стандартів

Брекет-система. час вдосконалюватися

Сучасна стоматологія

Гарні і здорові посмішки

Кращі, якісні послуги з максимальною ефективністю і безпекою.

CAD/CAM стоматологія

3D моделювання посмішки

Час робити гарні зуби

Наша мета зробити пацієнтів клініки щасливими
володарями голлівудської посмішки

ВІНІРИ

Вініри використовуються в естетичній стоматології для виправлення рівної кромки ряду зубів, виправлення дефектів на зовнішній стороні зубів, для корекції кольору.

ІМПЛАНТАЦІЯ

Імпланти є найсучаснішим і найефективним методом, для пацієнтів, у яких відсутні зуби. Зубні імпланти можуть врятувати інші зуби.

ЛІКУВАННЯ ПІД МІКРОСКОПОМ

За допомогою ендодонтичного мікроскопа можна максимально детально обстежити зуб, видалити карієс і потім запломбувати кореневий канал зуба.

БРЕКЕТИ

Брекет система має ряд переваг. Серед популярних достоїнств брекетів наступні - рівняти зуби ніколи не пізно, в будь-якому віці.

ПРО НАШУ КЛІНІКУ

Ми надаємо комплексне стоматологічне лікування, як для дорослих так і для дітей., застосовуючи найбільш інноваційні методи лікування, використовуючи кращі матеріали і високо-кваліфіціорованную команду лікарів.

 • Першокласна діагностичне і лікувальне устаткування
 • Новітні методики, серед яких установка дентальних імплантів в різних клінічних ситуаціях, видалення зубів із застосуванням Piezon Master, лікування каналів під мікроскопом і т.д
 • Професійний хірург-стоматолог.
 • Комплексний підхід.

У нашій клініці працює високопрофесійний і дружний колектив, завдання якого зробити кожне відвідування пацієнтом нашої стоматологічної клініки максимально комфортним і ефективним. Ми несемо відповідальність за якісне лікування і створення сприятливої ​​атмосфери.
Лікарі клініки постійно підвищують свою кваліфікацію, проходять стажування в передових стоматологічних центрах США, Італії і ще цілого ряду європейських країн. Ви можете бути впевнені, що наші фахівці, спираючись на свій багаторічний досвід, запропонують вам тільки кращі, якісні і необхідні процедури з максимальною ефективністю і безпекою. Детальніше >

Наші сертифікати

НАША КОМАНДА

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами. Наша команда складається зі стоматологів терапевтів, гігієністів, асистентів, ендодонтистів, дитячих стоматологів, пародонтологів і ортодонтів, ортопедів, імплантологів та хірургів.

Дерновий Дмитро
Врач-стоматолог терапевт, ендодонтист, гігієніст, хірург
Самарська Юлія
Лікар-стоматолог терапевт, ендодонтист, дитячий стоматолог, хірург
Дем’янов Сергій
Врач-стоматолог хірург-імплантолог
Дем’янов Максим
Лікар-стоматолог терапевт, ендодонтист, гігієнист, хірург, ортопед
Котулай Геннадій
Лікар-стоматолог ортопед
Максимов Денис
Лікар-стоматолог ортодонт, терапевт
Білугіна Тетяна
Лікар анестезіолог
Мірзоян Ірина
Лікар-стоматолог терапевт, гігієнист, дитячий стоматолог, хірург
Беляєва Марина
Лікар-стоматолог пародонтолог, гігієніст
Максимів Ян
Врач-стоматолог ортодонт, ортопед
Бердник Юрій
Врач-стоматолог ортопед, естетична стоматологія, CAD/CAM, вініри
Бердник Тетяна
Врач-стоматолог терапевт, ендодонтист, гігієнист, хірург
Карпачова Маргарита
Лікар-стоматолог терапевт, ендодонтист, гігієнист, дитячий стоматолог, хірург-імплантолог
Горпинич Анна
Лікар-стоматолог терапевт, ендодонтист, гігієнист, хірург
Котулай Вікторія
Лікар-стоматолог терапевт, гігієнист, ендодонтист

ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ

!
!
!
!

Щасливі історії наших пацієнтів

Наші пацієнти готові поділитись своєю радістю

Марина Л*****
Менеджер

Мені тільки нещодавно зняли мої дужки та до мого здивування, під ними я побачила найкрасивішу посмішку, яку я колись могла уявити. Я просто хочу подякувати вам за те, що ви мені дали можливість так багато посміхатись!

Ортодонтія може дати Вам прямі зуби і правильний прикус, який допоможе Вам краще жувати, частіше посміхатися і тримати зуби довше.

 • Ортодонтичне лікування
 • Коригування прикусу
ДО
ПІСЛЯ
Олександр О***

Огромное спасибо за проделанную работу! Гранд мерси!
Результат потрясающий.

Була проведена робота:

 • Реабілітація безметалове керамічними конструкціями CAD/CAM
 • Послуги терапевта, Послуги ортопеда, Послуги зубного техніка, Рентген діагностика
 • Тотальна реабілітація естетики і поліпшення функції зубощелепної системи.
ДО
ПІСЛЯ

Про клініку
в цифрах

66
РОКІВ ТУРБОТИ
ПРО ПАЦІЄНТІВ
134
РОКІВ СУМАРНОГО
ДОСВІДУ ЛІКАРІВ
2500000
ВИЛІКУВАНИХ
ЗУБІВ
264000
ВСТАНОВЛЕНИХ
ЗУБНИХ ПРОТЕЗІВ

СВІЖІ НОВИНИ

17.Вер.19
0

Що таке естетична стоматологія? Стоматологія вже не просто випадок видалення або пломбування зубів. Зараз час коли багато людей звертаються до косметичної стоматології або «естетичної стоматології», щоб поліпшити свій зовнішній вигляд. Для них це так само як зробити косметичну операцію або навіть нову зачіску. Процедури можуть бути використані для вирівнювання, освітлення, зміни форми […]

12.Вер.19
0

Чи безпечні імплантати і як довго вони будуть служити? Імплантати є безпечним лікуванням, що добре зарекомендувало себе. Ймовірно, вірно сказати, що імплантати, так само як і натуральні зуби, прослужать стільки, скільки ви про них дбаєте. Те, наскільки добре ви доглядаєте за своїми імплантатами і чи будете ви регулярно відвідувати стоматолога, буде сильно впливати на термін […]

14.Сер.19
0

Рентген може виявити проблеми в порожнині рота, такі як: інфекція в зубі або корені зуба; порожнини між зубами або під пломбами; проблеми з зубами і розвитком щелепи у дітей і підлітків, у яких ростуть постійні зуби; втрата кісткової тканини від важкого захворювання ясен. Рентген (панорамний знімок) необхідний як частина вашого стоматологічного лікування. При прийнятті рішення […]

22.Лип.19
0

Електронні сигарети називаються по-різному: наприклад, vape або електронний кальян. У них може бути будь-яка форма і дизайн, а також вони можуть виглядати як справжні сигарети, USB-накопичувачі або трубки. Електронні сигарети відрізняються від сигарет тим, що вони не спалюють тютюн. Замість цього у них є батарея, яка нагріває рідину, створюючи дим або аерозоль […]

28.Чер.19
0

Красива білосніжна посмішка – одна з найголовніших складових, які формують Ваш імідж і перше враження про Вас. Чудова сяюча посмішка здатна викликати прихильність і сформувати образ успішного і здорового людини. Але кожен день ми піддаємо наші зуби впливу безлічі факторів (таких як продукти, що містять барвники речовини, куріння і так далі), які […]

Найкращі поради лікарів

Попередження виникнення захворювань зубів у дітей дозволяє запобігти безлічі проблем зі здоров'ям Малюка. Якщо не лікуваті молочні зуби, то вони випадають занадто рано, що в майбутньому веде до проблем з прикусом і зубним рядом. Хворий зуб є джерелом інфекції, яка окрім власне молочного зуба, вражає зачатки корінних зубів, заважаючі їх нормальному розвитку. Крім того, інфекція, що знаходиться в ураженому зубі мож поширюватися по всьому організму.

Своєчасне звернення до дитячого стоматолога, подарує вашій дитині НЕ тільки гарну посмішку ы гарний настрій, а й міцне здоров'я.

Лікар-стоматолог терапевт, гігієніст, дитячий стоматолог, хірург

Імпланти є найсучаснішим і ефективним методом для пацієнтів, у яких відсутні зуби.

На сьогоднішній день проблему відсутності зубів можна вирішити. Завдяки імплантації, ви отримуєте якісне, 100% відновлення жувальної функції, а також, що не менш важливо - повне естетичне відновлення.

Лікар-стоматолог терапевт, ендодонтист, гігієніст, хірург

Професійна гігієна позбавить вас від таких проблем, як: Поява неприємного запаху з рота; Виникнення нальоту і відкладень, в результаті яких змінюється природний відтінок емалі; Поява запального процесу ясен, поява чорної, коричневої облямівки навколо них, і т.д. Запобігання розвитку хвороб / руйнування зубів. Професійна і щоденна домашня гігієна відмінно доповнюють одна одну, але ні в якому разі не замінюють! Максимально результативним способом для зняття відкладень є такі інноваційні методи як AIR-FLOW + ультразвукової скейлер. Професійна гігієна необхідна раз в 5-6 місяців.

Лікар стоматолог-ендодонтист, хірург-імплантолог

За допомогою ендодонтичного мікроскопа можна максимально детально обстежити зуб, видалити карієс і потім запломбувати кореневий канал зуба
Переваги лікування під мікроскопом:

 • діагностика (точна діагностика дозволяє вибрати правильний план лікування, і гарантує високу якість роботи);
 • реставрація зубів (точність і естетика на макрорівні - максимальний термін служби реставрації)
 • лікування кореневих каналів (максимальна точність визначення кореневих каналів і їх відгалужень).

Лікар-стоматолог терапевт, ендодонтист, гігієніст, хірург

Цікаві факти

Регулярний огляд і професійна гігієна - необхідні для контролю догляду за зубами. Але додатково, важливо правильно харчуватися і вживати продукти, які мають безліч корисних властивостей впливають на зуби / порожнину рота. До складу цитрусових входить калій, кальцій, магній, натрій, фосфор, залізо, вітаміни групи B, Е, С, РР, які так необхідні організму. Щоденне вживання грейпфрута знижує кровоточивість ясен і зменшує ризик запальних захворювань ротової порожнини, але захворювання ясен є основною причиною втрати зубів.
Якщо ви погано чистите зуби, у вас може з'явитися не тільки карієс, а й пародонтит - інфекція, яка спочатку вражає ясна, а потім позбавляє зубів. Бактерії, що викликають пародонтит, впливають на роботу мозку і прискорюють розвиток хвороб. Причини захворювань пародонту - бактеріальні інфекції в ясенний краю. Спочатку навколо зубів утворюються зубодесневиє кишені. У цих кишенях, які неможливо очистити, можуть розмножуватися бактерії, внаслідок чого на прогресуючій стадії страждає щелепна кістка. Без лікування все це призводить до розхитування і втрати зубів.
Якщо ви погано чистите зуби, у вас може з'явитися не тільки карієс, а й пародонтит - інфекція, яка спочатку вражає ясна, а потім позбавляє зубів. Бактерії, що викликають пародонтит, впливають на роботу мозку і прискорюють розвиток хвороб. Причини захворювань пародонту - бактеріальні інфекції в ясенній краю. Спочатку навколо зубів утворюються зубоясневі кишені. У цих кишенях, які неможливо очистити, можуть розмножуватися бактерії, внаслідок чого на прогресуючій стадії страждає щелепна кістка. Без лікування все це призводить до розхитування і втрати зубів.
Брекет система має ряд переваг. Серед популярних достоїнств брекет-систем, такі - вирівняти зуби ніколи не пізно! В будь-якому віці! Брекети зараз в моді. Ви можете вибрати будь-яку брекет-систему і підбирати різні кольори гумок. Принцип роботи брекетів однаково ефективний за будь-якого ступеня патології.
Сучасна стоматологія за останні роки вийшла на зовсім інший рівень, що дозволяє їй відновити ваші зуби, зробити їх красивими і привабливими. Не так давно гарна посмішка, для людей, яких природа не обдарувала красивими зубами, була всього лише мрією. Сьогодні таку мрію можна втілити в життя, використовуючи художню реставрацію зубів, кераміку, вініри із застосуванням системи CAD / CAM.

Наші партнери

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

!
!
!
!
Відмінити
Оберіть лікаря
Оберіть необхідного фахівця для подальшого запису до нього на прийом.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

!
!
!
!
Відмінити
Style switcher

Choose color style