Імплантація - 100% відновлення посмішки

Комплексне лікування

100% відновлення

Сучасна стоматологічна клініка, що здійснює
лікування зубів і відповідно до світових стандартів

Брекет-система. час вдосконалюватися

Сучасна стоматологія

Гарні і здорові посмішки

Кращі, якісні послуги з максимальною ефективністю і безпекою.

CAD/CAM стоматологія

3D моделювання посмішки

Час робити гарні зуби

Наша мета зробити пацієнтів клініки щасливими
володарями голлівудської посмішки

ВІНІРИ

Вініри використовуються в естетичній стоматології для виправлення рівної кромки ряду зубів, виправлення дефектів на зовнішній стороні зубів, для корекції кольору.

ІМПЛАНТАЦІЯ

Імпланти є найсучаснішим і найефективним методом, для пацієнтів, у яких відсутні зуби. Зубні імпланти можуть врятувати інші зуби.

ЛІКУВАННЯ ПІД МІКРОСКОПОМ

За допомогою ендодонтичного мікроскопа можна максимально детально обстежити зуб, видалити карієс і потім запломбувати кореневий канал зуба.

БРЕКЕТИ

Брекет система має ряд переваг. Серед популярних достоїнств брекетів наступні - рівняти зуби ніколи не пізно, в будь-якому віці.

ПРО НАШУ КЛІНІКУ

Ми надаємо комплексне стоматологічне лікування, як для дорослих так і для дітей., застосовуючи найбільш інноваційні методи лікування, використовуючи кращі матеріали і високо-кваліфіціорованную команду лікарів.

 • Першокласна діагностичне і лікувальне устаткування
 • Новітні методики, серед яких установка дентальних імплантів в різних клінічних ситуаціях, видалення зубів із застосуванням Piezon Master, лікування каналів під мікроскопом і т.д
 • Професійний хірург-стоматолог.
 • Комплексний підхід.

У нашій клініці працює високопрофесійний і дружний колектив, завдання якого зробити кожне відвідування пацієнтом нашої стоматологічної клініки максимально комфортним і ефективним. Ми несемо відповідальність за якісне лікування і створення сприятливої ​​атмосфери.
Лікарі клініки постійно підвищують свою кваліфікацію, проходять стажування в передових стоматологічних центрах США, Італії і ще цілого ряду європейських країн. Ви можете бути впевнені, що наші фахівці, спираючись на свій багаторічний досвід, запропонують вам тільки кращі, якісні і необхідні процедури з максимальною ефективністю і безпекою. Детальніше >

Наші сертифікати

НАША КОМАНДА

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами. Наша команда складається зі стоматологів терапевтів, гігієністів, асистентів, ендодонтистів, дитячих стоматологів, пародонтологів і ортодонтів, ортопедів, імплантологів та хірургів.

Тазіна Юлія
Врач-стоматолог терапевт, гигиенист
Дерновий Дмитро
Врач-стоматолог терапевт, ендодонтист, гігієніст, хірург
Самарська Юлія
Лікар-стоматолог терапевт, ендодонтист, дитячий стоматолог, хірург
Дем’янов Сергій
Врач-стоматолог хірург-імплантолог
Дем’янов Максим
Лікар-стоматолог терапевт, ендодонтист, гігієнист, хірург, ортопед
Котулай Геннадій
Лікар-стоматолог ортопед
Максимов Денис
Лікар-стоматолог ортодонт, ортопед
Білугіна Тетяна
Лікар анестезіолог
Мірзоян Ірина
Лікар-стоматолог терапевт, гігієнист, дитячий стоматолог, хірург
Беляєва Марина
Лікар-стоматолог пародонтолог, гігієніст
Максимів Ян
Врач-стоматолог ортодонт, ортопед
Бердник Юрій
Врач-стоматолог ортопед, естетична стоматологія, CAD/CAM, вініри
Бердник Тетяна
Врач-стоматолог терапевт, ендодонтист, гігієнист, хірург
Карпачова Маргарита
Лікар-стоматолог терапевт, ендодонтист, гігієнист, дитячий стоматолог, хірург-імплантолог
Горпинич Анна
Лікар-стоматолог терапевт, ендодонтист, гігієнист, хірург

ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ

!
!
!
!

Щасливі історії наших пацієнтів

Наші пацієнти готові поділитись своєю радістю

Марина Л*****
Менеджер

Мені тільки нещодавно зняли мої дужки та до мого здивування, під ними я побачила найкрасивішу посмішку, яку я колись могла уявити. Я просто хочу подякувати вам за те, що ви мені дали можливість так багато посміхатись!

Ортодонтія може дати Вам прямі зуби і правильний прикус, який допоможе Вам краще жувати, частіше посміхатися і тримати зуби довше.

 • Ортодонтичне лікування
 • Коригування прикусу
ДО
ПІСЛЯ
Олександр О***

Огромное спасибо за проделанную работу! Гранд мерси!
Результат потрясающий.

Була проведена робота:

 • Реабілітація безметалове керамічними конструкціями CAD/CAM
 • Послуги терапевта, Послуги ортопеда, Послуги зубного техніка, Рентген діагностика
 • Тотальна реабілітація естетики і поліпшення функції зубощелепної системи.
ДО
ПІСЛЯ

Про клініку
в цифрах

66
РОКІВ ТУРБОТИ
ПРО ПАЦІЄНТІВ
134
РОКІВ СУМАРНОГО
ДОСВІДУ ЛІКАРІВ
2500000
ВИЛІКУВАНИХ
ЗУБІВ
264000
ВСТАНОВЛЕНИХ
ЗУБНИХ ПРОТЕЗІВ

СВІЖІ НОВИНИ

18.Лис.19
0

Чому у нас з’являються зуби мудрості? У дорослих може бути до 32 зубів. Зуби мудрості зазвичай з’являються в період з 17 до 25 років, хоча іноді це відбувається і пізніше. У людей досить часто зустрічається дуже маленька щелепа, щоб вмістити всі 32 зуба – 28 – це найчастіше то кількість, для якої у нас є місце. Тому, якщо всі інші зуби присутні і здорові, може не вистачити місця для того […]

15.Лис.19
0

Чому люди бояться стоматолога? «Боятись стоматолога» може означати різні речі для різних людей. Можливо, звуки і запахи повертають спогади про погані переживання в дитинстві, або змушують думати, що лікування зашкодить. Доброю новиною є те, що все більше і більше стоматологів тепер розуміють страхи своїх пацієнтів. Вони розуміють, що доброта і м’якість можуть […]

08.Лис.19
0

Що таке оклюзія зубів? Зубна оклюзія – це ще одна назва того, як зуби стикаються, коли щелепи змикаються. Які можуть бути проблеми? Якщо Ваші зуби не відповідають один одному належним чином, у Вас можуть бути проблеми не тільки з самими зубами, але і з яснами, скронево-нижньощелепним суглобом або м’язами, які рухають вашу щелепу. Ці проблеми називаються оклюзійними проблемами […]

06.Лис.19
0

Про правильний догляд за брекет-системою Необхідно пам’ятати, що успішність лікування багато в чому залежить від того, наскільки точно дотримується пацієнт рекомендації лікаря. Так, особливу увагу необхідно приділяти гігієні порожнини рота: брекети чистяться спеціальними щітками, які треба обов’язково купити, бо важкодоступні місця, що знову з’явилися, не вдасться […]

04.Лис.19
0

Чи точно я втрачу зуби в старості? Ні. При правильному догляді вдома і за допомогою Вашого стоматолога можна зберегти красу і здоров’я зубів на все життя. Захворюванню ясен і руйнуванню зубів можна запобігти незалежно від Вашого віку. Які проблеми можуть бути у людей у віці? Ваші ясна можуть відступати (стискатися), коли Ви стаєте старше, і […]

Найкращі поради лікарів

Попередження виникнення захворювань зубів у дітей дозволяє запобігти безлічі проблем зі здоров'ям Малюка. Якщо не лікуваті молочні зуби, то вони випадають занадто рано, що в майбутньому веде до проблем з прикусом і зубним рядом. Хворий зуб є джерелом інфекції, яка окрім власне молочного зуба, вражає зачатки корінних зубів, заважаючі їх нормальному розвитку. Крім того, інфекція, що знаходиться в ураженому зубі мож поширюватися по всьому організму.

Своєчасне звернення до дитячого стоматолога, подарує вашій дитині НЕ тільки гарну посмішку ы гарний настрій, а й міцне здоров'я.

Лікар-стоматолог терапевт, гігієніст, дитячий стоматолог, хірург

Імпланти є найсучаснішим і ефективним методом для пацієнтів, у яких відсутні зуби.

На сьогоднішній день проблему відсутності зубів можна вирішити. Завдяки імплантації, ви отримуєте якісне, 100% відновлення жувальної функції, а також, що не менш важливо - повне естетичне відновлення.

Лікар-стоматолог терапевт, ендодонтист, гігієніст, хірург

Професійна гігієна позбавить вас від таких проблем, як: Поява неприємного запаху з рота; Виникнення нальоту і відкладень, в результаті яких змінюється природний відтінок емалі; Поява запального процесу ясен, поява чорної, коричневої облямівки навколо них, і т.д. Запобігання розвитку хвороб / руйнування зубів. Професійна і щоденна домашня гігієна відмінно доповнюють одна одну, але ні в якому разі не замінюють! Максимально результативним способом для зняття відкладень є такі інноваційні методи як AIR-FLOW + ультразвукової скейлер. Професійна гігієна необхідна раз в 5-6 місяців.

Лікар стоматолог-ендодонтист, хірург-імплантолог

За допомогою ендодонтичного мікроскопа можна максимально детально обстежити зуб, видалити карієс і потім запломбувати кореневий канал зуба
Переваги лікування під мікроскопом:

 • діагностика (точна діагностика дозволяє вибрати правильний план лікування, і гарантує високу якість роботи);
 • реставрація зубів (точність і естетика на макрорівні - максимальний термін служби реставрації)
 • лікування кореневих каналів (максимальна точність визначення кореневих каналів і їх відгалужень).

Лікар-стоматолог терапевт, ендодонтист, гігієніст, хірург

Цікаві факти

Регулярний огляд і професійна гігієна - необхідні для контролю догляду за зубами. Але додатково, важливо правильно харчуватися і вживати продукти, які мають безліч корисних властивостей впливають на зуби / порожнину рота. До складу цитрусових входить калій, кальцій, магній, натрій, фосфор, залізо, вітаміни групи B, Е, С, РР, які так необхідні організму. Щоденне вживання грейпфрута знижує кровоточивість ясен і зменшує ризик запальних захворювань ротової порожнини, але захворювання ясен є основною причиною втрати зубів.
Якщо ви погано чистите зуби, у вас може з'явитися не тільки карієс, а й пародонтит - інфекція, яка спочатку вражає ясна, а потім позбавляє зубів. Бактерії, що викликають пародонтит, впливають на роботу мозку і прискорюють розвиток хвороб. Причини захворювань пародонту - бактеріальні інфекції в ясенний краю. Спочатку навколо зубів утворюються зубодесневиє кишені. У цих кишенях, які неможливо очистити, можуть розмножуватися бактерії, внаслідок чого на прогресуючій стадії страждає щелепна кістка. Без лікування все це призводить до розхитування і втрати зубів.
Якщо ви погано чистите зуби, у вас може з'явитися не тільки карієс, а й пародонтит - інфекція, яка спочатку вражає ясна, а потім позбавляє зубів. Бактерії, що викликають пародонтит, впливають на роботу мозку і прискорюють розвиток хвороб. Причини захворювань пародонту - бактеріальні інфекції в ясенній краю. Спочатку навколо зубів утворюються зубоясневі кишені. У цих кишенях, які неможливо очистити, можуть розмножуватися бактерії, внаслідок чого на прогресуючій стадії страждає щелепна кістка. Без лікування все це призводить до розхитування і втрати зубів.
Брекет система має ряд переваг. Серед популярних достоїнств брекет-систем, такі - вирівняти зуби ніколи не пізно! В будь-якому віці! Брекети зараз в моді. Ви можете вибрати будь-яку брекет-систему і підбирати різні кольори гумок. Принцип роботи брекетів однаково ефективний за будь-якого ступеня патології.
Сучасна стоматологія за останні роки вийшла на зовсім інший рівень, що дозволяє їй відновити ваші зуби, зробити їх красивими і привабливими. Не так давно гарна посмішка, для людей, яких природа не обдарувала красивими зубами, була всього лише мрією. Сьогодні таку мрію можна втілити в життя, використовуючи художню реставрацію зубів, кераміку, вініри із застосуванням системи CAD / CAM.

Наші партнери

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

!
!
!
!
Відмінити
Оберіть лікаря
Оберіть необхідного фахівця для подальшого запису до нього на прийом.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

!
!
!
!
Відмінити
Style switcher

Choose color style