facebook
Ми допоможемо знайти
Що Ви шукаєте?
Ортодонтологія

Вирівнювання зубів

Естетична стоматологія

Це перш за все прагнення людини бути привабливою, тому й не дивно, що ортодонтичні послуги – одні з найбільш популярних в нашій клініці.

Ми розуміємо потребу у гарній усмішці та бездоганно рівних зубах, тому у своїй роботі застосовуємо передові методи сучасної ортодонтії.

Ми використовуємо лише найкращі матеріали та ортодонтичну продукцію світових марок. Ви завжди маєте можливість вибрати індивідуальні брекети (металеві, сапфірові та керамічні), брекети елітного класу, в складі яких є частка золота (так так, золоті).

 

Виправлення прикусу

Для виправлення прикусу в дорослих ми застосовуємо незнімну техніку. Також ми прекрасно розуміємо, що на лікування брекет-системами іноді важко наважитись.

Для тих хто хоче, щоб процес лікування проходив максимально непомітно, естетично та комфортно ми пропонуємо «невидиме» ортодонтичне лікування – використовуємо, прозорі капи – Елайнери.
Це естетичний та ефективний метод вирівнювання зубів та корекції прикусу.

Ми пропонуємо комфорте та ефективне лікування.

Дитяча ортодонтія

Красиву усмішку та правильний прикус необхідно формувати ще із дитинства, а перший прийом у лікаря-ортодонта обов’язково має відбуватися в 6 років. На прийомі лікар оглядає наявність проміжків між молочними зубами, положення нижньої щелепи, змикання зубів та перевіряє тип дихання дитини. Своєчасна діагностика у ортодонта дозволяє виявити та попередити дефекти прикусу, що, в свою чергу, має безпосередній вплив на поставу та гармонійний розвиток всього організму малечі.

Що представляють собою трейнери для вирівнювання зубів? Це знімні ортодонтичні пристосування з силікону, які допомагають виправляти анатомічні дефекти прикусу. Зовні виглядають як своєрідні захисні накладки для зубів. Головна їхня відмінність від інших систем полягає в тому, що вони усувають причини дефектів.

Пластинки

Пластинки для зубів – це знімні і незнімні ортодонтичні конструкції для вирівнювання зубів, які виготовляються з полімерних матеріалів і дроту і фіксуються на зубах за допомогою гачків і скоб. Для наших маленьких пацієнтів сі створюємо пластини із зображеннями найулюбленіших персонажів мультфільмів або на будь-яку іншу тематику, яка подобається вашій дитині. Кожна пластинка індивідуальна і має свій власний дизайн.