facebook
preloader picture

Здорова усмішка – кращий подарунок, який Ви можете зробити собі в цей Новий Рік

15.Січ.21
0

Святковий сезон вже почався і, ймовірно, це означає, що Ви готуєтеся до традиційних в цей час року святкувань разом з коханими, друзями і колегами.

Їжа і питво грають велику роль в соціальному календарі, і Новий Рік не є винятком. Але варто задуматися, який вплив вони можуть надати на здоров’я порожнини рота.

Наші зуби дійсно схильні до пошкоджень і зносу під час свят. Це залежить не тільки від вибору їжі і напоїв, а й від того, скільки і як часто ми їх вживаємо. Здоров’я порожнини рота також має тенденцію йти на задній план в списку пріоритетів, а це значить, що ми починаємо піклуватися про нього трохи менше, ніж зазвичай.

Щоб наші зуби були готові до всього напередодні Нового Року, ми зібрали п’ять головних порад для підтримки здоров’я порожнини рота в святковий період. Дотримуючись цих простих правил, ви зможете зберегти здорову усмішку, яка є найкращим подарунком, який можна зробити собі в цей Новий Рік.

1. Солодкі перекушування

Будь то коробка цукерок або шматочок святкового торта, солодкий перекус – одна з найбільших проблем на Новий Рік.

Це означає, що рот постійно піддається кислотним атакам і не має шансів на одужання. Вживання занадто великої кількості цукру дуже часто призводить до руйнування зубів, що є основною причиною втрати зубів. Це може навіть викликати неприємну зубний біль.

Найкраще, що можна зробити, це вживати цукор тільки під час їжі. Це означає, що ми все ще можемо насолоджуватися улюбленими частуваннями, при цьому скорочуючи час, коли зуби уразливі для цукру.
Все ще відчуваєте голод? Спробуйте альтернативи без цукру або з низьким вмістом цукру. Сир і горіхи – фантастичні святкові закуски, які не мучитимуть Ваші зуби.

2. Помірне вживання алкоголю

Велика частина алкоголю містить цукор і може бути дуже кислим. При вживанні у великих кількостях може викликати ерозію зубної емалі, що призведе до болю і чутливості. Люди також частіше забувають почистити зуби після того, як багато вип’ють – залишаючи цукор і кислоту в роті на всю ніч – ще одна проблема для здоров’я порожнини рота.

Помірне вживання алкоголю, поряд з кількома днями без алкоголю під час зимових свят, принесе користь не тільки здоров’ю порожнини рота, але і Вашому загальному стану здоров’я.

3. Підтримувати правильний режим гігієни порожнини рота

У всіх нас безліч планів напередодні великого свята. Новий Рік – час спілкування з родиною і друзями, але навіть в цьому випадку не можна забувати про повсякденне життя.

Неважливо, чи перебуваєте Ви в гостях у друзів або вдома – важливо дотримуватися звичайної рутини і підтримувати чистоту порожнини рота.
Можна зберегти здорову усмішку, чистячи зуби всього двічі в день протягом двох хвилин фторсодержащей зубною пастою. Кращий час для цього – вранці і перед сном.

Щоденне чищення між зубами з використанням міжзубних щіток або іригатора, також дуже важлива, так як вони видаляють зубний наліт, до якого зубна щітка не може дістати. Стоматологічне обстеження, гігієна перед святами або після Нового Року також є гарною ідеєю, щоб виявити будь-які проблеми і переконатися, що вони не залишаться непоміченими, а також провести профілактику.

4. Пийте побільше води

Збереження гідробалансу в холодні місяці важливо як для здоров’я порожнини рота, так і загального стану здоров’я. Обов’язково зробіть правильний вибір при виборі напоїв, корисних для зубів. Вода – найкращий варіант для здоров’я порожнини рота.

Було доведено, що питна вода безпосередньо після їжі допомагає видаляти кислоти з рота, зменшуючи вплив на карієс та ерозію зубів.

Фторид – це природний мінерал, що міститься у воді (в пляшках і з під крана), який може допомогти знизити ризик руйнування зубів, роблячи зубну емаль більш стійкою до впливу кислоти.

5. Скористайтеся перевагами новорічних пропозицій

Новорічні свята – це відмінний шанс побалувати себе чимось, що могло б дійсно допомогти Вашій посмішці сяяти.

Якщо Ви хочете замінити стару зубну щітку, придивитися до нової електричної щітці або замінити зношені насадки на старій, Ви знайдете масу спеціальних пропозицій і акцій.

Скористайтеся цими пропозиціями і зробите своє повсякденне домашню рутину радісніше, а здоров’я порожнини рота – тим, що викликає посмішку в новому, 2020 році.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Тут Ви можете записатися на прийом в будь-який зручний час

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

!
!
!
!
Відмінити
Оберіть лікаря
Оберіть необхідного фахівця для подальшого запису до нього на прийом.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

!
!
!
!
Відмінити
Style switcher

Choose color style