facebook
preloader picture

Плазмоліфтинг

Плазмоліфтінг – інноваційна відновлююча процедура. 10 років тому її почали використовувати для відновлення волосся, трохи пізніше в косметології – для регенерації шкіри і омолодження, а тепер – в медицині, в сфері стоматології.

Універсальний «еліксир молодості»

У спорті плазмоліфтінг застосовують для швидкого відновлення м’язів атлетів після травм, в хірургії процедура допомагає швам і ранам швидше загоїтися після операцій.

PRP (platelet rich plasma) – збагачена тромбоцитами плазма. PRP отримують з крові пацієнта шляхом її обробки в спеціальній центрифузі, крім того, для її утворення не застосовуються додаткові агенти, тільки спеціальний режим обробки крові в апараті. Основною складовою PRP є тромбоцити (клітини крові). Вони є багатим джерелом різних факторів росту, які необхідні іншим клітинам організму для відновлення.

У чому суть плазмоліфтінга в стоматології?

Це унікальна інноваційна процедура, яка застосовується при лікуванні і протезуванні зубів, а також при лікуванні та профілактиці захворювань тканин пародонта (пародонтиту, гінгівіту, пародонтозу).

Навіть найменша ранка в роті заживає дуже повільно. Застосування плазмоліфтингу в стоматології дозволяє забути про неприємні відчуття максимально швидко.
Суть цієї методики полягає в тому, що в проблемні навколозубні тканини пацієнта вводиться його власна плазма, отримана з крові. Вона стимулює відновлювальні та регенеративні процеси – рани і запалення проходять швидше, а сама навколозубна тканина зміцнюється за рахунок вітамінів, гормонів і факторів росту, що містяться в плазмі.

Унікальні властивості аутоплазми (власної плазми пацієнта)

Технологія використовується для виготовлення керамічних реставрацій:

  • Запускає регенеративні механізми тканин ротової порожнини;
  • Сприяє проростанню капілярів і нормалізує приплив крові до ясен;
  • Нормалізує обмін речовин в клітинах.

За рахунок цього зменшується кровоточивість, загоєння ранок проходить швидше, зуби стають менш хиткими, а неприємний запах з рота зникає.

Плазму отримують з крові пацієнта. Її беруть з вени.
Далі кров поміщається в центрифугу, де на швидкості в 4000 оборотів в хвилину від крові відділяється плазма.
Після цього отриману рідину вводять в проблемну ділянку при стоматологічному лікуванні.
аутоплазмой:

  • на 100% сприймається організмом;
  • не викликає алергії;
  • дозволяє задіяти в боротьбі з хворобою власні сили організму.

В яких випадках плазмоліфтінг застосовується

  • Стоматологічні операції будь-якої складності (видалення зуба, розтин флюсу, кісткова пластика). Введення плазми підвищує імунітет, стимулює активну регенерацію тканини, перешкоджає розвитку запалень після лікування. Протезування, імплантація. Штучний зуб в результаті швидше зміцнюється, звикання йде швидше.
  • Хвороби ясен (пародонтит, пародонтоз, гінгівіт). Ясна завдяки ін’єкціям плазми стають сильнішими, розвиток запалення припиняється.
  • Карієс. При лікуванні зубів допомагає поліпшити кровообіг сполучної тканини, позбутися від неприємного запаху.

Профілактика

Збагачена тромбоцитами плазма – це відновлюючий «коктейль» для ротової порожнини. Регенерація тканин пародонта помітно прискорюється, зуби отримують захист від карієсу і пародонтиту.

Дізнавайтеся докладніше про плазмоліфтінг на прийомі у наших стоматологів і вибирайте інноваційне лікування, яке вже допомогло багатьом пацієнтам в світі.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Тут Ви можете записатися на прийом на будь-який зручний для Вас час.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

!
!
!
!
Відмінити
Оберіть лікаря
Оберіть необхідного фахівця для подальшого запису до нього на прийом.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

!
!
!
!
Відмінити
Style switcher

Choose color style