facebook
preloader picture

Боязнь відвідування стоматолога

15.Лис.19
0

Чому люди бояться стоматолога?

«Боятись стоматолога» може означати різні речі для різних людей. Можливо, звуки і запахи повертають спогади про погані переживання в дитинстві, або змушують думати, що лікування зашкодить. Доброю новиною є те, що все більше і більше стоматологів тепер розуміють страхи своїх пацієнтів. Вони розуміють, що доброта і м’якість можуть багато зробити, щоб стоматологічне лікування стало прийнятною, нормальною частиною життя кожного пацієнта.

Я давно боюся дантиста – як це зараз, відвідувати стоматолога?

За останні кілька років стоматологічні методи настільки покращилися, що сучасне лікування зубів тепер може бути абсолютно безболісним. Незважаючи на це, більшість людей все ще трохи нервують при думці про відвідування стоматолога. Якщо Ви не відвідували стоматолога протягом деякого часу, то ймовірно, виявите, що ситуація значно покращилася з часу Вашого останнього візиту. Загальне ставлення спокійне, процедури/послуги безпечні, безболісні і інноваційні, а обладнання сучасне.

Як обрати стоматолога?

Багато стоматологів сьогодні пропонують спеціальне лікування для тих, хто відчуває хвилювання. Перший страх, з яким потрібно впоратись, це боязнь говорити іншим людям, що Ви боїтеся лікування зубів.

Зараз активно використовується популярний у всьому світі метод седації, який дозволяє пацієнтам розслабитися і прибирає відчуття страху і занепокоєння, даний метод може використовуватися при будь-яких стоматологічних маніпуляціях. Також седація використовується при лікуванні зубів у дітей.

Завдяки цьому методу – седації – Ви можете більше не боятися візиту до стоматолога. Бо лікування проходить максимально комфортно.

Я давно не був у дантиста, мені потрібно багато лікування?

Кілька років тому люди зазвичай потребували пломби кожен раз, коли ходили до стоматолога, але зараз все змінилося на краще. Тепер стоматолог допоможе Вам зберегти здорову порожнину рота і здорові зуби. Використання зубної пасти з фтором допоможе зміцнити зуби і запобігти їх руйнуванню. Тому Ви можете бути здивовані тим, як мало лікування вам буде потрібно.

Найголовніше це регулярна професійна гігієна та профілактика захворювань порожнини рота.

Зуби можуть прослужити все життя, якщо за ними правильно доглядати. Важливо підтримувати регулярні відвідування стоматолога. Він не тільки перевірить наявність карієсу, але і допоможе запобігти захворюванню ясен. Як тільки Ваша порожнину рота стане здоровою, Ваші візити стоматолога будуть просто сеансами перевірки і чистки.

Що буде при першому відвідуванні лікаря?

Ваша перша зустріч повинна бути тільки для консультації. Розглядайте це як можливість для Вас “взяти інтерв’ю” у стоматолога, адміністратора і інших членів команди, і поговорити про те, чого очікувати далі. Стоматолог перевірить Ваші зуби за допомогою інтрооральної камери, сканера і зонда і може зробити рентген, перш ніж розробляти план лікування.

Чи потрібно говорити стоматологу, що я нервую?

Так. Переконайтесь, що лікар знає, що Ви нервуєте, щоб він міг допомогти Вам.

Розкажіть стоматологу, що Вам особливо не подобається в лікуванні зубів. Якщо Ви думаєте, що знаєте причину, скажіть стоматологу, що могло викликати у Вас страх.

Я боюся уколів, що можна зробити в цій ситуації?

Багато людей бояться місцевої анестезії, необхідної для знеболювання зуба. Знову ж, обов’язково повідомте стоматолога, що це Вас турбує. Існують анестезуючі гелі, які можна наносити на область ясен перед ін’єкцією. Цей гель заспокоює ясна, так що Ви не відчуєте укол.

Який найкращий час дня для відвідування стоматолога?

Записуйтеся на прийоми в той час доби, коли Ви відчуваєте себе краще і коли у Вас немає ніяких інших зобов’язань, про які потрібно турбуватися. Виділіть достатньо часу, щоб Ви могли приступити до лікування в розслабленому настрої – перебуваючи в поспіху, Ви тільки відчуєте себе більш нервовим.

Чи можна спати під час процедури?

Oblstomat Clinic застосовує метод седації, який сьогодні застосовується по всьому світу.

Седация – це стан спокою і повного розслаблення, в якому знаходиться людина під впливом анестезії. Цей метод підходить дітям і дорослим, які відчувають страх перед стоматологічним лікуванням, вразливим людям, які не бажають мати неприємні спогади від візиту до лікаря, пацієнтам з вираженим блювотним рефлексом, при удалениях зубів різної складності, при імплантації зубів і інших різних стоматологічних маніпуляціях.

Чи можна попросити стоматолога зупинитися, якщо буде потрібно?

Перед початком лікування домовтеся з вашим стоматологом, що означає «зупинись зараз – мені потрібна перерва». Зазвичай Ви можете просто підняти руку, і лікування буде зупинено на кілька хвилин, поки Ви не будете готові продовжити. Як тільки Ви зрозумієте, що можете контролювати ситуацію, то відчуєте себе впевненіше.

Чи можна взяти з собою друга?

Люди часто відчувають себе краще, якщо друг приходить з ними на практику. Подумайте, що підійде Вам найкраще. Друг, що підтримує, часто дуже допомагає.

Як можна розслабитися під час прийому?

Прослуховування музики – це хороший спосіб допомогти вам розслабитися. У клініці Oblstomat Clinic вона грає в процедурних кабінетах.

Вам можуть включити музику яка Вас заспокоює, також можуть поставити легкий фільм або мультик.

Я пішов на обстеження, що мені робити далі?

Обговоріть варіанти пропонованого лікування зі своїм стоматологом і вирішіть, з чим, на Вашу думку, Ви можете впоратися на даний момент. Це може бути не більше, ніж огляд за допомогою інтраоральної камери, яка покаже стан порожнини рота.

Що ще я можу зробити, щоб розслабитися під час лікування?

Спробуйте вирішити головоломку в своєму розумі чи, можливо, виробити план на кожне свято в наступному році. Або дайте собі що-небудь хитре – постарайтеся похитувати кожен палець по черзі, не рухаючи іншими.

Які прийоми може використовувати стоматолог, щоб допомогти мені?

Багато практик пропонують седацію, інгаляцію («газ і повітря»). Інші практики пропонують методи релаксації. Ви також можете навчитися техніці розслаблення у спеціалізованих викладачів або вдома. Вони можуть бути дуже корисні для контролю занепокоєння.

Консультування – це ще один спосіб впоратися з почуттями тривоги. Зазвичай це виконується членом команди стоматологічної практики в кімнаті, віддаленої від операції. Вам буде запропоновано обговорити свої страхи, щоб Ви могли впоратися з ними і подолати їх.

Згодом все стане краще?

Коли Ви почнете довіряти своєму стоматологу, виявите, що Ваші страхи починають зменшуватися. Згодом Ви знайдете контроль над своїми страхами, і стоматологічна допомога може стати нормальною частиною Вашого життя.

І плюс до всього, ви дізнаєтеся про всі можливості сучасної естетичної стоматології.

З ким я можу поговорити?

Є багато організацій, які допомагають людям, що страждають від «фобій». Більшість з них також пропонують допомогу людям, у яких страх відвідування дантиста, тому що це дуже поширена проблема.

А також ви можете відвідати нашу стоматологію Oblstomat Clinic, поспілкуватися з адміністратором і докторами, звикнути і відчути комфортну атмосферу клініки.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Тут Ви можете записатися на прийом в будь-який зручний час

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

!
!
!
!
Відмінити
Оберіть лікаря
Оберіть необхідного фахівця для подальшого запису до нього на прийом.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

!
!
!
!
Відмінити
Style switcher

Choose color style