facebook
Ми допоможемо знайти
Що Ви шукаєте?
Uncategorized

5 звичок, які знищать Вашу посмішку

Сьогодні ми розповімо Вам як зберегти посмішку здоровою і красивою, уникаючи 5 шкідливих звичок, пов’язаних з гігієною порожнини рота.

1. Невикористання зубної нитки

Чистити зуби двічі на день дуже важливо, але багато пацієнтів не усвідомлюють, що чищення зубною ниткою хоча б раз в день так само важлива для досягнення і підтримки здорової посмішки. Зубочистка видаляє бактерії, що викликають карієс, що залишилися від частинок їжі, які застрягли між зубами. Хоча іноді і можуть виникати кровотеча або подразнення, при першому використанні зубної нитки, важливо продовжувати її використовувати. Ваші ясна будуть зміцнюватися, і Ваше здоров’я порожнини рота стане краще.

2. Чищення зубів відразу після їжі

Споживання кислих продуктів і напоїв, таких як енергетичні напої, цитрусові, вино і помідори, може зруйнувати емаль зубів. Чищення зубів відразу після їжі і пиття цих продуктів може завдати більше шкоди, так як Ви в основному будете чистити зуби кислотою, а не позбуватися від неї. Замість цього Ви повинні прополоскати рот водою після вживання кислих продуктів і напоїв і почекати не менше 20 хвилин, перш ніж чистити зуби.

3. Нечаста зміна щітки

Старі зубні щітки не тільки неефективні, але й містять шкідливі бактерії, які можуть викликати інфекції. Зубні щітки слід міняти кожні три-чотири місяці. Також важливо міняти зубну щітку після застуди. І регулярно після професійної гігієни. Oblstomat Clinic рекомендує зубні щітки Curaprox. Ви можете придбати їх в нашій стоматології.

4. Надмірне відбілювання зубів

Надмірне відбілювання може привести до того, що чутливість Ваших зубів може посилитися. Перед використанням домашнього відбілюючого кошти поговоріть зі своїм стоматологом. Він або вона проконсультує Вас про правильне використання цих продуктів, а також про те, який тип системи відбілювання забезпечить вам найкращі результати.

5. Використання жорсткої зубної щітки

Зубна щітка з жорсткими щетинками, в поєднанні з великим зусиллям під час чищення, може завдати непоправної шкоди Вашим ясен. Використовуйте м’яку або середньої жорсткості зубну щітку і акуратно чистите зуби під кутом 45 градусів круговими рухами. Використання руху вперед-назад при чищенні призводить до відступу ясен і може оголити корінь зуба, роблячи зуби надзвичайно чутливими.

Share:
Social