facebook
Ми допоможемо знайти
Що Ви шукаєте?
Uncategorized

5 можливих проблем гігієни на котрі варто звернути увагу

В епоху, коли люди говорять, що зовнішність – це все, хороша усмішка – це ключ! Багато хто знає, що потрібно чистити зуби двічі на день і вживати поменше цукру, але чи впевнені Ви, що дотримуєтеся всіх правил гігієни?

Ми надаємо наступну інформацію тим, хто хоче бути впевнений в тому, що в їх щоденній гігієні немає проблем!

1. Якщо не полоскати, а спльовувати

Фтор дуже корисний для зубів. Ви, ймовірно, знайдете його в більшості зубних паст на полиці в своєму місцевому супермаркеті. Щоб дати зубам найкращий шанс залишитися перлинно-білим, потрібно використовувати всі переваги чистки фторсодержащей зубною пастою. Отже, після того, як ви закінчили чистку, виплюньте надлишки, а потім НЕ полощіть рот. Нехай фтор виконає всі свої чари після того, як ви закінчили чистку!

2. Слідкуйте за чистотою ванної кімнати

Це те, про що Ви можете не сильно замислюватися, але місце де Ви тримаєте зубну щітку, коли її не використовуєте, дуже важливо. Якщо Ви тримаєте щітку занадто близько до туалету, то кожен раз, коли хтось змиває, частина бризок вилетить з туалету і може потрапити на вашу зубну щітку. Ми не говоримо, що Ви чистили зуби шкідливими бактеріями роками, але ми рекомендуємо відсунути щітку на безпечну відстань.

3. Обмін щітками заборонений

Неважливо, наскільки Ви близькі, або якщо Ви родичі, якщо хочете, щоб ваш режим гігієни порожнини рота був герметичним, то повинні бути єдиною людиною, який використовує Вашу зубну щітку. Без виключень. Не тільки тому, що Ви можете захворіти простудними захворюваннями та хворобами, що передаються через кров, від людей, з якими ви ділитеся своїми щітками, але також тому, що Ви могли ділитися своїми мікробами з іншими! Ніхто не ідеальний, тримайте свої мікроби при собі, прям як Ваша зубна щітка!

4. Чистка – не швидка рішення

Ви коли-небудь випивали що-небудь солодке або кисле перед сном і чистили зуби відразу після цього? Вам може здатися, що це гарна ідея, але Ви помиляєтеся. Споживання чого-небудь, навіть віддалено шкідливого для зубів, робить їх слабкіше, і якщо Ви будете чистити зуби відразу ж, то можете зчистити фрагменти емалі. Це може привести до зубного болю і підвищеної чутливості. Замість цього, почекайте годину і тільки потім почистіть зуби фторсодержащей зубною пастою протягом двох хвилин. А поки чекаєте – почитайте книгу, подивіться улюблені серіали або займіться тим, що відкладали весь тиждень!

5. Не чистіть зуби занадто сильно

Емаль зубів – найтвердіша речовина в організмі людини, але вона не є неразрушимой. Знову ж таки, може здатися гарною ідеєю – із зусиллям чистити зуби, щоб забезпечити найбільш ретельну чистку, але це може принести більше шкоди, ніж користі. Обов’язково переконайтеся, що Ви почистили кожен зуб, але немає необхідності сходити з розуму – будь то чистка занадто сильна або занадто довга.
Ваше здоров’я порожнини рота означає для організму набагато більше, ніж може здатися. Сподіваємося, що Ви отримали новий погляд на те, як можете поліпшити гігієну зубів у домашніх умовах, будь то часте закриття кришки унітазу або рішення купити нову зубну щітку для вашого близької людини.

Стоматология Косметология
Share:
Social